Valdas Adamkus

Iš Wikiquote.
Jump to navigation Jump to search

Valdas Adamkus, (g. 1926) – gamtosaugininkas, politikas, Lietuvos Prezidentas, lietuvių Išeivijos Vokietijoje, vėliau – JAV veikėjas, lietuvių išeivių organizacijos „Santara-Šviesa" narys.

Valdas Adamkus, 1998

Sentencijos[keisti]

  1. Ne žodžiais, o realiai mokslą ir švietimą turime padaryti mūsų valstybės prioritetų prioritetu. – 2004 m. rugsėjis.
  2. Pasiklydimas tarp trijų privačių eglių, nematant viešojo miško, yra dabar didžiausia bėda Lietuvoje“. – Metiniame pranešime, 2006.
  3. Praeitis nemiršta. Ji užrakinama atminties saugykloje.
  4. Protas ir taurumaspaprastumo broliai. Jie puikiai sutaria ir susilieja. Kuo žmogus didesnis išmintimi, erudicija, tolerancija, jautimu – tuo paprastesnis. Tai gyvenimo patikrinta tiesa. Didis žmogus neprivers kito pasijusti nepatogiai, nesumenkins jo, juolab nesipuikuos prieš jį, išdidžiai kedendamas šlovės ir garbės plunksnas.
  5. Visos simpatiškos moterys yra gražios.

Citatos[keisti]

  1. "Atsidūrėme vos ne Afrikos lygyje". – po apsilankymo vienoje Pasvalio rajono gydymo įstaigų, Pušaloto ambulatorijoje, įsikūrusioje dar prieškario laikų name, nuo to laiko mažai teremontuotame, nes vis pritrūksta lėšų. 2006 05 18, 'Lietuvos žinios'.

Apie V. Adamkų[keisti]

  1. Jeigu Prezidentas V.Adamkus galėjo gyventi Šiauliuose ir trejus metus nuolat važinėti į Ameriką ir dirbti Čikagoje, tai vieną kartą grįžti iš Maltos ir balsuoti nėra didelė problema. – Petras Gražulis [1]

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –