Pereiti prie turinio

Petras Gražulis

Iš Wikiquote.
Petras Gražulis

Petras Gražulis (g. 1958) – Lietuvos politinis bei visuomenės veikėjas.

Sentencijos[keisti]

  1. Aš rėmiau ir remsiu valstiečių reformas, darančias mūsų valstybę teisingesnę ir atsakingesnę – juk iki dabar nieks nesiryždavo iškuopti Lietuvos politinių šiukšlių. Ir remsiu tol, kol jie nesuelitės ir nenutils, kol atitiks mūsų partijos programines nuostatas.
  2. Aš noriu išlaisvinti jus, žiniasklaidą, kad būtumėte laisvi, ne taip, kaip sovietmečiu, kai buvo valdoma žiniasklaida.
  3. Dvigubi standartai pas mus klesti valdžios sluoksniuose, tai kasdienybė – baisu, kas darosi. Patys pagalvokite: sufabrikuota R.Pakso byla, sufabrikuota koldūnų istorija, V. Uspaskichas pašalintas iš aktyvios politikos, aš ir pats gavau kvietimą į teismą už tai, kad piketavau prie korumpuoto prokuroro namų.
  4. Jeigu Prezidentas V. Adamkus galėjo gyventi Šiauliuose ir trejus metus nuolat važinėti į Ameriką ir dirbti Čikagoje, tai vieną kartą grįžti iš Maltos ir balsuoti nėra didelė problema.
  5. Dabar R. Žemaitaitis kaip koks, kaip ten sakė prezidentė ant to žurnalisto, skalikas. Konservatorių skalikas.
  6. Niekas taip nenorėtų padidinti atlyginimų dvigubai mokytojams, gydytojams, kaip premjeras ir valdančioji dauguma.
  7. Partija „Tvarka ir teisingumas“ be Rolando Pakso tėra medžiotojų būrelis.
  8. Visą laiką aš kovojau prieš sistemą, prieš sovietinę sistemą, dėl ko nukentėjau, kalėjau lageriuose. Šiandien vėl sukurta sistema, vėl užvaldyta Lietuva ir tai labai daug priklauso nuo prezidento institucijos – jis skiria teisėjus, Seimas tvirtina, prokurorus, STT, saugumo departamento vadovą. Ir visa ši sistema netarnauja teisingumui.
  9. Žmogaus teisių komitete aš turiu didžiausią moralinę teisę iš visų Seimo narių dalyvauti, nes buvau narys Lietuvoje veikusios Helsinkio grupės, kuri gynė sovietmečio žmogaus teises. Tai yra tęstinumas.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –