Europos Sąjunga

Iš Wikiquote.
Jump to navigation Jump to search

Aforizmai[keisti]

ES vėliava
  1. Eventualiai įsijungus Turkijai, ES taptų jau nebe senjorų klubu, o politine religine aukštakrosne. – Gintaras Beresnevičius, Delfi, 2005 spalio mėn. 11 d..

Sentencijos[keisti]

  1. Yra Frankiškos ideologijos luitų, bet atsikūrinėja – Frankams net neplanavus to – būtent Romos imperija; nei prancūzai nei vokiečiai tuo neprisipažins, nes jie kaip keltų nei kaip germanų palikuonys išsaugoję priešiškumo Romai elementus. – Gintaras Beresnevičius.
  2. Romos imperinio modelio restitucija tai yra greičiau interesų ir idėjų sampyna, daugelis smulkių, vietinių, individualių ir valstybinių idėjų ir minčių lyg ir sau naudos ieškodamos, dirba būtent restauracine kryptimi. – Gintaras Beresnevičius.
  3. Atkuriama labiau Roma, ir jei procesai eis toliau, Romos imperijos psichologija įsivyraus visuotinai. – Gintaras Beresnevičius, Delfi, 2005 spalio mėn. 11 d..
  4. Jeigu tai Karolio Didžiojo imperija – reikia sustoti, nepajudant į nenuspėjamą pietų ir rytų kryptį; jeigu tai Roma, tai tolesnis saugumas tegali būti užtikrinamas nuolat plečiant sienas į rytus. – Gintaras Beresnevičius.
  5. ES – tai Karolio imperijos atgarsis. – Gintaras Beresnevičius, Delfi, 2005 spalio mėn. 11 d.. – Gintaras Beresnevičius, Delfi, 2005 spalio mėn. 11 d..
  6. Rytinis Eurosąjungos flangas Irake po penkiolikos metų turėtų būti ramus, o amerikonai už tai gaus savo naftą. – Gintaras Beresnevičius, Delfi, 2005 spalio mėn. 11 d..

Citatos[keisti]

  1. Rimtam iššūkiui įveikti būtina nauja kokybė. Kad būtume pranašesni, turime rasti gudresnių kelių negu pažangiausi bendrieji ES planai: Lisabonos strategija, Paslaugų direktyva ir kt. Jei pavyktų susitarti ir anksčiau už visą Europą savo regione įdiegti geriausias ūkio plėtros idėjas, tikrai laimėtume. – Ignas Staškevičius. "Būk kietas ir teisingas". Atsakymai į Baltosios anketos klausimus. Lietuvos žinios.

Taip pat skaitykite[keisti]

WiktionaryLt.svg
Laisvajame žodyne yra terminas Europos Sąjunga