Pereiti prie turinio

Miyagi

Iš Wikiquote.

Miyagi (tikr. Azamatas Kudzajevas, rus. Азамат Кудзаев; g. 1990) – rusų hip-hopo atlikėjas.

Sentencijos[keisti]

Apie gyvenimą[keisti]

  1. Aš raginu kiekvieną iš jūsų kurti istoriją. Žmogaus, gyvenančio tik vieną karta istoriją. Deja, šiame pasaulyje pakanka vietos ne tik geriems dalykams, bet ir blogiems ir nepaisant aukšto mūsų išsilavinimo lygio, mes nesuprantame akivaizdžių dalykų, nesuprantame, kas yra gerai, o kas yra blogai ir dėl to žalojame savo ir kitų žmonių gyvenimą.
  2. Mes turime labai mažai laiko gyvenimui. Mums yra labai svarbu racionalizuoti mūsų mintis ir atkakliai siekti savo gyvenimo tikslo, bet iš pradžių mes turime suprasti, koks yra tas mūsų tikslas.

Apie mirtį[keisti]

  1. Nebijokite to, ko negalima išvengti. Natūralu, kad jūs bijote tam tikro momento, pavyzdžiui, artimo žmogaus ar savo mirties, tačiau po to įvykio jūs nieko nebijosite , jūs lauksite, kas atsitiks po to. Man atrodo, kad mirtis yra gyvenimo kulminacija! Juk mes gyvename tik tam, kad mirti ir nesvarbu, kada mes mirsime ir dėl kokios priežasties. Jokiu būdu negalvokite, kad aš skleidžiu mirties propagandą ar linkiu jos kam nors. Neduok Dieve! Tiesiog beveik visi žmonės gyvena mirties „užpuolimo“ baime. Taip gyventi negalima. Mielieji, ateityje jūs mirsite, bet jokiu būdu negyvenkite ateityje. Gyvenkite šiuo momentu ir mėgaukites gyvenimu.

Citatos[keisti]

  1. Ar ilgai galiu gyventi be tavęs, mano Tėvynė?
  2. Aš radau tą žmogų, kuris privertė mane gyventi.
  3. Šiame šūdiname pasaulyje mane gelbėja vaiko šypsena.