Pereiti prie turinio

Smegenys

Iš Wikiquote.

Sentencijos ir aforizmai[keisti]

  1. Išlaisvinkite nenaudojamus 99 procentus savo smegenų galios su atminties žemėlapiu. – T. Buzanas.
  2. Kas būdamas devyniolikos nėra socialistas, tas neturi širdies. Kas būdamas trisdešimties vis dar yra socialistas, tas neturi smegenų. – O. fon Bismarkas.
  3. Matote, problema tame, kad Dievas vyrui duoda smegenis ir penį, o kraujo tiek, kad vienu metu gali veikti tik vienas iš jų. – R. Viljamsas.
  4. Pasivaikščiojęs ir paplaukiojęs jaučiuosi jaunesnis, bet svarbiausia, kad judesiais pamasažuoju ir atgaivinu savo smegenis. – K. Ciolkovskis.
  5. Reikia suprasti, kad protas – mūsų šviesulys. Nėra nieko stebuklingesnio už žmogaus smegenis, nėra nieko nuostabesnio už mąstymo procesą, nieko brangesnio už mokslinių tyrimų rezultatus. – M. Gorkis.
  6. Senio smegenys panašios į seną arklį: kad liktų darbingos, turi būti nuolat mankštinamos. – H. B. Adamsas.
  7. Supilk centus iš savo piniginės į savo smegenis ir tavo smegeninė į tavo piniginę ims pilti dolerius. – B. Franklinas.
  8. Visi mums reikalingi ištekliai yra mūsų smegenyse. – T. Ruzveltas.
  9. Žmogaus pranašumas priklauso ne nuo smegenų [...]. Jis priklauso nuo smegenų sugebėjimo pasinaudoti informacija, kurią jos gauna per siaurą matomų šviesos spindulių pluoštelį. Jo civilizacija, viskas, ko jis pasiekė ar galėjo pasiekti, priklauso nuo sugebėjimo pagauti tą virpesių skalę nuo raudonos iki violetinės. – Dž. Vindemas.

Patarlės ir priežodžiai[keisti]

Anglų[keisti]

  1. Jeigu smegenys nesodina javų, tada jos sodina usnis.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –