Pereiti prie turinio

Robertas Kijosakis

Iš Wikiquote.
Robertas Kijosakis, 2014

Robert Toru Kiyosaki (g. 1947) – japonų kilmės amerikiečių verslininkas, investuotojas, rašytojas.

Sentencijos[keisti]

Apie pinigus[keisti]

 1. Baimę ir aistras stiprina nežinojimas. Štai kodėl žmonės dažnai ima labiau bijoti tada, kai turi daugiau pinigų. Pinigai yra kaip ta morka – tik iliuzija. Jei asilas matytų visą vaizdą, gali būt, kad nebenorėtų vytis morkos. – „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“.
 2. Būk atsakingas už savo pinigus arba visą gyvenimą klausysi kitų įsakinėjimo. Esate vienas iš dviejų: arba pinigų šeimininkas, arba jų vergas.
 3. Dauguma žmonių, nors ir baigė universitetus, bet taip niekada ir neišmoko tvarkyti pinigų. Todėl jie visą gyvenimą dirba tik dėl jų.
 4. Dirbk ne dėl pinigų – stenkis įgyti patirties.
 5. Nugyventi visą gyvenimą bijant, taip niekada ir neįgyvendinti savo svajonių yra baisu. Dirbti dėl pinigų manant, kad už pinigus nupirkti daiktai padarys jus laimingus taip pat yra žiauru. Nubusti vidurnaktį iš baimės dėl neapmokėtos sąskaitos yra nepakeliama. Jei gyvenime svarbiausi vietą užima čekio dydis, tai gyvenimas tampa nebe gyvenimu. Galvoti, kad darbas suteiks jums saugumą, yra tas pat, kas meluoti pačiam sau. Žiauru, bet tai yra spąstai, kurių jūs būtinai turite išvengti. Aš mačiau, kaip pinigai valdo žmones. Prašau, neleiskite pinigams užvaldyti jūsų. – Du tėčiai – turtingas ir vargšas.
 6. Pagrindinė priežastis, kodėl žmonės turi finansinių problemų – tai, kad jie klauso vargšų ir pardavėjų patarimų dėl pinigų.
 7. Pinigai gaunami ir išleidžiami, tačiau jei sugebėsite suvokti, kaip reikia su jais elgtis, juos pažabosite ir imsite kurti savo finansinę gerovę.
 8. Pinigai yra viena galios formų. Tačiau dar galingesnis yra finansinis išprusimas. Pinigai gaunami ir išleidžiami, tačiau jei sugebėsite suvokti, kaip reikia su jais elgtis, juos pažabosite ir imsite kurti savo finansinę gerovę. Vien teigiamas mąstymas nepadeda susikrauti turtų. Dauguma žmonių, nors ir baigė universitetus, bet taip niekada ir neišmoko tvarkyti pinigų. Todėl jie visą gyvenimą dirba tik dėl jų. – „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“.
 9. Svarbu ne tai, kiek pinigų uždirbi, o kiek sugebi išlaikyti.
 10. Turtingieji nedirba dėl pinigų.
 11. Vargšai ir pasiturintys dirba dėl pinigų. Turtingiesiems patys pinigai uždirba pinigus. – „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“.

Kitos[keisti]

 1. Darbuotojai gauna apmokestinamą atlyginimą, jie mėgina gyventi iš to kas liko. Bendrovės uždirba, išleidžia kiek tiktai gali, ir mokesčius moka nuo likusios sumos.
 2. Daugelį užklumpa finansiniai sunkumai todėl, kad jie neskiria turto (aktyvų) nuo skolų (pasyvų).
 3. Draudimas yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo produktas. Gaila, negali nusipirkti draudimo tada, kai tau jo labiausiai reikia. Todėl privalai numatyti savo poreikius ir nusipirkti jį tikėdamas, kad tau jo niekada neprireiks. Apsidrausk, kad būtų ramu. – „Turtingo tėčio investavimo vadovas“.
 4. Nesvarbu, ar dirbi kam nors kitam ar sau, jeigu nori tapti turtingas, privalai rūpintis savais reikalais. – „Turtingo tėčio investavimo vadovas“.
 5. Rizika visada yra, tik išmokite ją kontroliuoti, o ne jos vengti.
 6. Tarp vargšo ir bankrutavusio yra didžiulis skirtumas. Bankrotas yra laikinas dalykas, o skurdas visam gyvenimui.
 7. Žmonės yra dviejų rūšių. Vieni pasiduoda sunkumams ir eina pasroviui, kiti supyksta ir ima priešintis savo vargams.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –