Pereiti prie turinio

Nikas Vuičičius

Iš Wikiquote.
Nikas Vuičičius (2011)

Nikas Vuičičius (angl. Nicholas James Vujicic, g. 1982 – australų motyvacinis oratorius, filantropas, rašytojas, gimęs be rankų ir kojų.

Sentencijos[keisti]

 1. Aš raginu pripažinti, kad šiuo metu galite ir nematyti teisingo kelio. Tačiau tai nereiškia, kad to kelio apskritai nėra.
 2. Aš turiu pasirinkimą: arba nekęsti Dievo už tai, ko neturiu, arba būti dėkingu už tai, ką turiu.
 3. Gyvenimas gali būti geras, jei nuspręsime, kad jis toks yra.
 4. Gyvenime svarbiausia ne turėti, o būti. Gali save apsupti materialinėmis gėrybėmis, tačiau jaustis nelaimingu. Žinau daugybę žmonių, turinčių tobulus kūnus, tačiau nejaučiančių nė pusės tos laimės, kurią radau aš. Keliaudamas visada mačiau daugiau džiaugsmo Mumbajaus lūšnynuose ir Afrikos našlaičių prieglaudose, negu pasiturinčiose bendruomenėse, gyvenančiose milijonų vertės pastatuose. Kodėl taip yra? Pasitenkinimą pajusi tik tada, kai visu pajėgumu išnaudosi savo talentus ir aistrą. Atsispirk pagundai siekti materialių gėrybių, pavyzdžiui, tobulo namo, madingiausių drabužių ar greičiausio automobilio. „Jei turėčiau X, būčiau laimingas” tėra masinė iliuzija. Jei ieškosi laimės tik daiktuose, tau niekada nebus gana. Apsižvalgyk aplinkui. Pažvelk į vidų.
 5. Jei nesulauki stebuklo, pats juo tapk.
 6. Jei neturi draugų, pats juo tapk. Jei praradai viltį, suteik jos kitiems.
 7. Jei niekas neatidaro, pasibelsk į keletą durų vienu metu.
 8. Jei tave atstūmė – priimk tai, jei jautiesi nemylimas – paleisk, jei vietoj tavęs pasirinko kažką kitą – judėk toliau. Ir prisimink, kad kiekviename išgirstame NE slepiasi TAIP į kažką geresnio.
 9. Jūsų sūnui ar dukrai labiau reikia puikaus tėvo negu puikaus universiteto.
 10. Kai kurie sužeidimai gyja greičiau jei nenustoji judėti.
 11. Labai anksti išmokau, jog prašyti pagalbos yra būtina. Nesvarbu, ar tavo kūnas standartinis ar ne, kai kurių dalyką negali įveikti būdamas vienas.
 12. Nėra nieko blogo tame, jog norite pritapti ir būti priimti, tačiau negerai dėl to paminti savo vertybes ir įsitikinimus… Geriau išbandykite šitai: jauskitės patogiai patys su savimi, ir tuomet aplinkiniai jausis taip pat. Susikurkite gyvenimą, kuriame jausitės tokie laimingi, jog kiti norės pasidalinti šia laime.
 13. Nėra trumpų ir lengvų kelių vedančių į ilgalaikę laimę.
 14. Rizika nėra gyvenimo dalis. Rizika yra gyvenimas. Būtent tarp komforto zonos ir svajonių vyksta gyvenimas. Tai – daug nerimo kelianti vieta, tačiau joje atrandi, kas iš tikrųjų esi.
 15. Tie, kurie laiko save nevykėliais, tiesiog nesupranta, kaip arti sėkmės buvo tada, kai pasidavė.