Pereiti prie turinio

Džonas Ficdžeraldas Kenedis

Iš Wikiquote.
(Nukreipta iš Džonas Kenedis)

John Fitzgerald Kennedy (1917-1963) – 35–asis JAV prezidentas. [[Image:John F. Kennedy, White House color photo portrait.jpg|thumb|250px|right|Džonas Ficdžeraldas Kenedis


INRI

Sentencijos[keisti]

 1. Aš manau, kad tai didžiausias talento ir žmonijos išminties sanbūris, koks kada buvo susirinkęs Baltuosiuose Rūmuose, galbūt tik išskyrus kai čia pietaudavo vienas Tomas Džefersonas. (Iš kalbos, pasakytos 1962 m. Baltuosiuose Rūmuose priimant 49 Nobelio premijos laureatus).
 2. Aš supratau, kad pasakęs sau, jog sekundėlę sustosi, rizikuoji sustoti visam laikui.
 3. Dantė kartą yra pasakęs, kad karščiausios pragaro vietos rezervuotos tiems, kurie moralinės krizės metu laikosi neutraliteto.
 4. Didžiausias tiesos priešas dažnai yra ne melas – tyčinis, dirbtinis ir nesąžiningas, bet mitas – nuolatinis, įtikinamas ir nerealus.
 5. Ir nė vienas jų nebus toks sunkiai ir brangiai įgyvendinamas kaip šis. Neremkite tų šalių kariuomenių, kurios planuoja mums pakenkti, neduokite ginklų komunistams, netiekite bombų Viduriniesiems Rytams.
 6. Jeigu aš neturiu moters tris dienas, man prasideda siaubingi galvos skausmai. Man įdomu, o kaip jums, Haroldai? - Per vieną susitikimą su britų premjeru Haroldu Macmillanu. [1]
 7. Kad ir kokia žmogaus religija būtų asmeniniame gyvenime, valstybės tarnautojui ji negali būti svarbesnė už priesaiką laikytis Konstitucijos ir visų jos dalių, įskaitant Pirmąją Pataisą ir griežtą bažnyčios ir valstybės atskyrimą.
 8. Kiekviena veiklos prorgrama neišvengia rizikos ir praradimų, tačiau jie kur kas mažesni už garantuotą patogaus neveiklumo riziką ir netektis.
 9. Laisvė yra nedaloma, todėl kai vienas žmogus yra pavergiamas, visi žmonės yra nelaisvi.
 10. Laisvė turi daug sunkumų, demokratija yra netobula, tačiau mes niekada nestatėme sienos, kad išlaikytume savo žmones šalies viduje.
 11. Mums nereikia oficialios valstybinės bažnyčios. Net jei 99 gyventojų procentai būtų katalikai, aš vis tiek būčiau prieš. Aš nenoriu teisinės galios, sujungtos su religine galia.
 12. Neklausk, ką tavo tėvynė gali duoti tau, paklausk, ką tu gali duoti savo tėvynei.
 13. Nelaimingiausi žmonės tada, kai jų gyvenime nelieka vietos svajonėms.
 14. Nė viena tauta, kuri tikisi būti lydere, nebus paskutinėje vietoje šiose kosminėse lenktynėse. <...> Mes pasirinkome skristi į Mėnulį ne todėl, kad tai yra lengva, bet todėl, kad tai yra sunku.
 15. Niekada nesiderėkime iš baimės. Bet niekada nebijokime derėtis.
 16. Pagaliau, nepaisant to, ar jūs Amerikos, ar pasaulio piliečiai, prašykite mūsų tokio pat stipraus ryžto ir pasiaukojimo, kokio mes prašome iš jūsų.
 17. Pokyčiai – tai gyvenimo įstatymas. O tie, kurie žiūri tik į praeitį ar dabartį – tikrai pražiopsos ateitį!
 18. Tik tie, kurie išdrįsta patirti didelę nesėkmę, gali sulaukti didelės sėkmės.
 19. Tikiuosi, kad joks amerikietis nešvaistys savo balso ir nebalsuos už ar prieš mane grynai dėl mano religinių įsitikinimų. Jie nėra svarbūs.
 20. Visų pirmą, aš manau, kad ši tauta turėtų įsipareigoti pasiekti tikslą – dar nesibaigus šiam dešimtmečiui išlaipinti žmogų Mėnulio paviršiuje ir saugiai sugrąžinti jį atgal į Žemę. Nė vienas kosminės erdvės projektas tuo laiku nebus toks įspūdingas visai žmonijai, nė vienas kosminės erdvės tyrimo projektas nebus toks svarbus kaip šis.
 21. Žmonija privalo padaryti galą karams, kitaip karai padarys galą žmonijai.
 22. Žodis „krizė" užrašytas kiniečių kalba susideda iš dviejų simbolių, vienas reiškia „pavojų", kitas – „galimybę".

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –