Pereiti prie turinio

Tedas Terneris

Iš Wikiquote.

Tedas Terneris (angl.Ted Turner), 1938 – amerikiečių verslininkas, filantropas.

Tedas Terneris (1999)

Sentencijos[keisti]

  1. Būti verslininku ir steigti naujas firmas bei įmones – tai tarsi auklėti vaikus: tai atima žymiai daugiau laiko ir jėgų, negu manei pradžioje, o palikti šį užsiėmimą labai sunku ir skaudu. Dėkui Dievui, kad savojo verslo, kaip savo vaikų, ne taip paprasta atsikratyti!
  2. Geriausias patarimas – niekada nieko nedaryti. Jūs nepatirsite nemalonumų, jeigu nieko neveiksite. Bet tuomet jūs nieko ir nenuveiksite. Silpnadvasis niekada neiškovos puikiosios damos.
  3. Idealiausia būtų, kad gyventų 250-300 mln. žmonių, 95 proc. mažiau, nei dabar yra.
  4. Jeigu jūs sugebėsite nugalėti savo mirties baimę, galėsite judėti pirmyn kur kas greičiau.
  5. Kai manęs klausia, ar esu patenkintas savo profesija, paprastai atsakau: tomis dienomis, kai pardavimo apimtis nusveria problemų naštą, tiesiog dievinu savo darbą. Kai atsitinka atvirkščiai, užduodu sau klausimą, o kam man to reikia. Jeigu rimtai, tai pasirinkau verslą, nes jis suteikia man galimybę įtvirtinti savo asmenybę. Kai įžengi į šį kelią, pats sau atsiveri iš netikėtos pusės. Vadovauti klestinčiai firmai – didžiulė atsakomybė ne tik finansiniu, bet ir doroviniu požiūriu. Nors tiesą sakant, labai džiaugiuosi, kad savo metu išdrįsau žengti šiuo keliu, įkūriau savo firmą, patyriau sėkmę.
  6. Vesk, sek arba traukis iš kelio.
  7. Visą mano gyvenimą žmonės man sakydavo, aš to negaliu padaryti.
  8. Visi pinigai susikaupę keleto turtingų žmonių rankose, ir jie nesirengia jų atiduoti. Tai pavojinga ir jiems patiems, ir šaliai. Pas mus gali prasidėti antroji prancūzų revoliucija: ir tada jų galvos nulėks nuo pečių.
  9. Žaibišku kirčiu atakuok priešininką dar iki tol, kol jis supras, kas nutiko... Tai vienintelė galimybė mažam vaikinui nugalėti didelį vaikiną.