Tedas Terneris: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
1 381 pridėtas baitas ,  prieš 6 metus
nėra keitimo aprašymo
No edit summary
No edit summary
 
# Būti [[verslininkas|verslininku]] ir steigti naujas firmas bei įmones – tai tarsi auklėti vaikus: tai atima žymiai daugiau laiko ir jėgų, negu manei pradžioje, o palikti šį užsiėmimą labai sunku ir skaudu. Dėkui Dievui, kad savojo [[verslas|verslo]], kaip savo vaikų, ne taip paprasta atsikratyti!
# Geriausias patarimas – niekada nieko nedaryti. Jūs nepatirsite [[nemalonumas|nemalonumų]], jeigu nieko neveiksite. Bet tuomet jūs nieko ir nenuveiksite. Silpnadvasis niekada neiškovos puikiosios damos.
# Idealiausia būtų, kad gyventų 250-300 mln. [[žmogus|žmonių]], 95 proc. mažiau, nei dabar yra.
# Jeigu jūs sugebėsite nugalėti savo [[mirtis|mirties]] [[baimė|baimę]], galėsite judėti pirmyn kur kas greičiau.
# Kai manęs klausia, ar esu patenkintas savo profesija, paprastai atsakau: tomis dienomis, kai pardavimo apimtis nusveria problemų naštą, tiesiog dievinu savo darbą. Kai atsitinka atvirkščiai, užduodu sau klausimą, o kam man to reikia. Jeigu rimtai, tai pasirinkau [[verslas|verslą]], nes jis suteikia man galimybę įtvirtinti savo asmenybę. Kai įžengi į šį kelią, pats sau atsiveri iš netikėtos pusės. Vadovauti klestinčiai firmai – didžiulė atsakomybė ne tik finansiniu, bet ir doroviniu požiūriu. Nors tiesą sakant, labai džiaugiuosi, kad savo metu išdrįsau žengti šiuo keliu, įkūriau savo firmą, patyriau sėkmę.
# Vesk, sek arba traukis iš kelio.
# Visą mano gyvenimą žmonės man sakydavo, aš to negaliu padaryti.
# Visi [[pinigai]] susikaupę keleto turtingų žmonių rankose, ir jie nesirengia jų atiduoti. Tai pavojinga ir jiems patiems, ir šaliai. Pas mus gali prasidėti antroji prancūzų revoliucija: ir tada jų galvos nulėks nuo pečių.
# Žaibišku kirčiu atakuok priešininką dar iki tol, kol jis supras, kas nutiko... Tai vienintelė galimybė mažam vaikinui nugalėti didelį vaikiną.
 
{{DEFAULTSORT:Terneris, Tedas}}
40 060

pakeitimų

Naršymo meniu