Ričardas Bachas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
583 pridėti baitai ,  prieš 13 metų
nėra keitimo aprašymo
No edit summary
No edit summary
'''''[[w:Ričardas Bachas|Richard Bach]]''', g. 1936 m. - amerikiečių rašytojas.''
==Sentencijos==
# [[Dangus]] - tai ne erdvė ir ne laikas. Pasiekti dangų reiskiareiškia tapti tobulam!
# Gyvenk nesusigėdindamas, jei tai ką sakai ar darai yra paskelbta visame pasaulyje, net jei tai, kas pasakyta yra [[netiesa]].
# Kiekvienas [[žmogus]], atsirandantis tavo [[gyvenimas|gyvenime]], kiekvienas [[įvykis]] susijęs su tavim, - visa tai atsiranda todėl, kad pats tuos žmones ar įvykius prišaukei. Ir tai, kaip elgtis su jais toliau, tu renkiesi pats.
# [[Laimė]] - tai atlygis, kurį gauname gyvendami pagal aukščiausią kokį tik žinome teisingumą.
# Mes esame [[tiltas]] per amžinybę , nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vėl ir vėl iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, mylėti?
# Prasmė, kurią pasirinkau, kuri pakeitė mano [[gyvenimas|gyvenimą]]: įveikti baimę, regėti nuostabą.
# Štai kaip čia gyvena [[žmogus|žmonės]]: didelės namų pavidalo dėžės apsiginti nuo „lietaus“ ir „sniego“ su šonuose iškirstomis skylėmis, pro kurias jie žiūri į lauką. Jie laksto aplink, įlindę į mažesnes, spalvotas dėžutes su keturiais ratais kampuose. Šita dėžučių kultūra jiems reikalinga todėl, kad kiekvienas iš jų suvokia uždarytą dėžutėje, vadinamoje „kūnu“: kojos, rankos, pirštai judinti pieštukams ir įrankiams, kalba, nes jie nebemoka bendrauti, akys, nes nebemoka matyti. Keista mažytė planeta. Pasiilgau tavęs.
# Tai ką vikšras vadina pasaulio pabaiga, mokytojas vadina drugeliu.
# Vengdami [[problema|problemų]] niekada nebūsite tas, kuris jas įveikė.
39 854

pakeitimai

Naršymo meniu