Pereiti prie turinio

Prezidentas

Iš Wikiquote.

Sentencijos

[keisti]
  1. Iš kur šaltiniai, kad Vyriausybė bando papirkti prezidentą? Ar manote, kad turime tiek daug lėšų, jog galėtume ką nors papirkti? – A. Brazauskas.
  2. Yra žmonių, nepanašių į valstybės prezidentus, bet tokiais esančius. – E. M. Remarkas.
  3. Prezidentui už nugaros visados esti tam tikrų žmonių, kuriuos derėtų pastatyti pirma jo, kad galėtų juos prižiūrėti. – K. Chabardas.
  4. Tai buvo stipri asmenybė ir geras politikas, kuris ištikimai dirbo labai sunkiu Lietuvai laikotarpiu, Niekas to nepaneigs. Jam teko ginti Lietuvos reikalus, kai valstybė formaliai dar neegzistavo. Jis išdrįso kritišku momentu apsispręsti, kurioje pusėje stovi, ir prisiimti atsakomybę, kaip pirmas žmonių išrinktas prezidentas, sukurti struktūrą ir prisistatyti pasauliui. Tai buvo istorinė asmenybė Lietuvos politikoje ir sektinas pavyzdys, kaip dirbti visiems žmonėms“ – V. Adamkus apie A. Brazauską.
  5. Taip, aš ketinu būti Jungtinių Valstijų prezidentu. Jūs žinote kodėl? Jūs manote, kad jūs galite gauti viščiukus, būdamas kino filmuose? Jūs galite iš tikrųjų gauti viščiukus, būdamas ir prezidentu. – B. Aflekas.
  6. Vakar velnias buvo čia. Tiesiai čia. Ir siera atsiduoda dar šiandien. Vakar, ponios ir ponai, iš šios tribūnos Jungtinių Valstijų prezidentas, kurį aš vadinu velniu, atėjo čia ir kalbėjo lyg jis valdytų pasaulį. Tikrai. Lyg pasaulio šeimininkas. – H. Čiavesas.