Pereiti prie turinio

Marijus Pjuzas

Iš Wikiquote.
Mario Puzo & Bert Fields

Marijus Pjuzas (angl. Mario Gianluigi Puzo (1920-1999) – JAV rašytojas.

Sentencijos[keisti]

  1. Donas Korleonė seniai suprato, kad visuomenė dažnai priverčia patirti nuoskaudų, kurias būtina prakęsti, nes šiame pasaulyje viskas sutvarkyta taip, kad net pats didžiausias skurdžius gali vieną kartą atsitiesti ir atkeršyti stipriausiems iš stipriausiųjų. – „Krikštatėvis“.
  2. Draugystė – tai viskas. Draugystė – tai daugiau nei talentas. Daugiau nei valdžia. Ji beveik prilygsta šeimai. – „Krikštatėvis“.
  3. Ir skausmas, ir baimė – praeinantys dalykai. Nepermaldaujama tik mirtis. – „Krikštatėvis“.
  4. Minties galia praskirti vandenyną – joks stebuklas. Tai fokusas. O štai vieniša motina, dirbanti trijuose darbuose, kad išmaitintų keturis vaikus, – tikras stebuklas. Mes, žmonės, dažnai pamirštame, kiek jėgų slypi mumyse pačiuose. – „Krikštatėvis“.
  5. Motinos, tarsi policininkai, visada tikisi prasčiausio. – „Krikštatėvis“.
  6. Neturiu iliuzijų, kad visuomenė mus apgins. Savo likimo neketinu patikėti žmonėms, kurių vienintelis talentas – gebėjimas pasitelkus tiesą ir netiesą užsitikrinti daugumą rinkėjų balsų. – „Krikštatėvis“.
  7. Palankiausiai įvykiai klostosi tada, kai priešas hiperbolizuoja tavo trūkumus. Geriau gali būti nebent tada, jei draugas neįvertina tavo pranašumų. – „Krikštatėvis“.
  8. Prastas tėvas niekada netaps tikru vyru. – „Krikštatėvis“.
  9. išdavystę negalima atleisti vien todėl, kad patys išdavikai niekada sau to neatleistų, o tai reiškia, kad jie visada pavojingi, todėl ir vėl išduos. – „Krikštatėvis“.
  10. Vienas įstatymų sergėtojas su portfeliu prisivogti gali daug daugiau nei šimtas nemokšų su automatais. – „Krikštatėvis“.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –