Pereiti prie turinio

Andrius Kubilius

Iš Wikiquote.
Andrius Kubilius

Andrius Kubilius (g. 1956 m.) – politikas, LR Ministras Pirmininkas, Seimo narys.

Aforizmai[keisti]

 1. Deja, ir šiais metais Vyriausybė bandė mus įtikinti, kad jau krintantis žiemos pradžios sniegas yra tik nekalta birželio kruša. – Apie artėjantį ekonomikos nuosmukį ir finansų krizę pasaulyje ir Lietuvoje 2008 m. pabaigoje.
 2. Jeigu nemini, tai dažniausiai dviratis ir nevažiuoja. – Apie reformų vykdymą.
 3. Pirmininke, aš nežinau, kaip dar protestuoti. Pasirodo, reikia nusiavus ten batą daužyti į stalą, kad išgirstumėt. Mes labai aiškiai sakėme, kad šito klausimo negalima svarstyti. Kadangi niekas neteikė dėl jo balsuoti, tuo ir pasibaigė. Darbotvarkėje nebuvo įrašyta nei pajuodintai... - Apie Seimo darbotvarkės klausimus, (ne)aptartus Seimo Seniūnų sueigoje [1]

Apie Andrių Kubilių[keisti]

 1. „Viskas blogai ir bus dar blogiau“, – tokie premjero žodžiai užprogramuoja pralaimėti visą tautą. - Raimundas Milašiūnas.
 2. Blogiausia, kad jis savo kalbomis visą tautą užprogramuoja pralaimėti. Lyderis turėtų visus padrąsinti: taip, yra sunku, bet mes įveiksim, nesijaudinkite, viskas bus gerai. Taip elgtųsi laimėtojas. Nė vieno tokio A.Kubiliaus pasisakymo nebuvo. - Raimundas Milašiūnas.
 3. A. Kubilius priėjo liepto galą – jis yra užprogramuotas pralaimėtojas. - Raimundas Milašiūnas Psichoanalitikas R.Milašiūnas: „A.Kubilius priėjo liepto galą – jis yra užprogramuotas pralaimėtojas“, Ginta Gaivenytė, 2009-01-19 07:09
 4. Tai, kad A.Kubilius nematė reikalo kalbėtis su protestuotojais, rodo jo paniekinantį požiūrį į žmones. Taip jis pats provokuoja.
 5. Netikiu, kad jis pradės valdyti, nes yra užkietėjęs „opozicionierius“. Matyt, jis neturėjo kito pasirinkimo. Tačiau dabar premjeras daro viską, kad būtų iš šio posto išmestas. - Raimundas Milašiūnas.
 6. Riaušes iš dalies išprovokavo premjero elgesys. - Raimundas Milašiūnas.
 7. A. Kubilius gyvena pagal pralaimėtojo gyvenimo scenarijų. Kol konservatoriai turės tokį lyderį, jie visą laiką bus pralaimėtojai. - Raimundas Milašiūnas.
 8. Jis visą laiką visus kritikuodavo, tačiau niekada nesiūlė savo idėjų. Dabar, gavęs valdžią, jis tarsi bando siūlyti idėjas, tačiau jos visos paremtos užlipimu ant galvos kitiems žmonėms. - Raimundas Milašiūnas.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –