Pereiti prie turinio

Raimundas Milašiūnas

Iš Wikiquote.

Raimundas Milašiūnas – psichoterapeutas, psichoanalitikas.

Sentencijos[keisti]

  1. Po vieną lietuviai yra bejėgiai.

Citatos[keisti]

Apie Andrių Kubilių[keisti]

  1. „Viskas blogai ir bus dar blogiau“, – tokie premjero žodžiai užprogramuoja pralaimėti visą tautą.
  2. Blogiausia, kad jis savo kalbomis visą tautą užprogramuoja pralaimėti. Lyderis turėtų visus padrąsinti: taip, yra sunku, bet mes įveiksim, nesijaudinkite, viskas bus gerai. Taip elgtųsi laimėtojas. Nė vieno tokio A.Kubiliaus pasisakymo nebuvo.
  3. A. Kubilius priėjo liepto galą – jis yra užprogramuotas pralaimėtojas. – Psichoanalitikas R.Milašiūnas: „A.Kubilius priėjo liepto galą – jis yra užprogramuotas pralaimėtojas“, Ginta Gaivenytė, 2009-01-19 07:09
  4. Tai, kad A.Kubilius nematė reikalo kalbėtis su protestuotojais, rodo jo paniekinantį požiūrį į žmones. Taip jis pats provokuoja.
  5. Netikiu, kad jis pradės valdyti, nes yra užkietėjęs „opozicionierius“. Matyt, jis neturėjo kito pasirinkimo. Tačiau dabar premjeras daro viską, kad būtų iš šio posto išmestas.
  6. Riaušes iš dalies išprovokavo premjero elgesys.
  7. A. Kubilius gyvena pagal pralaimėtojo gyvenimo scenarijų. Kol konservatoriai turės tokį lyderį, jie visą laiką bus pralaimėtojai.
  8. Jis visą laiką visus kritikuodavo, tačiau niekada nesiūlė savo idėjų. Dabar, gavęs valdžią, jis tarsi bando siūlyti idėjas, tačiau jos visos paremtos užlipimu ant galvos kitiems žmonėms.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –