Pereiti prie turinio

Aptarimas:Andrius Kubilius

Page contents not supported in other languages.
Pridėti temą
Iš Wikiquote.
Manau šis puslapis yra netvarkingas ir yra abejonių dėl informacijos tikslumo:

1) Wikiquote:Kaip kurti rašoma: Svarbiausia, kad įvairūs autoriai bei temos būtų atskiruose puslapiuose. Skirtingo pobūdžio citatos - patarlės, aforizmai, posakiai - turi būti grupuojami į skyrelius. Šiuo atveju citatų autoriai yra 2, o skyrelio pavadinimas nestandartinis. Kaip pastebėjau, yra sukurtas atskiras puslapis "Raimundas Milašiūnas" (čia vėlgi skyrelio pavadinimas nestandartinis)

2) Kaip suprantu, minėtų citatų šaltinis yra nurodytas "Lietuvos Ryto" straipisnis. Pridursiu, kad netrukus minėtasis autorius teigė, kad straipsnio mintys iškraipytos (žr., pavyzdžiui, http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID=cb9aa6e6-83e0-4160-8556-45be7b440d43&readcomment=1&page=0&orderBy=down arba daugelyje kitų leidinių). Išeina, kad citatos pagal autorių bent jau nėra tikslios.

3) Tai greičiausiai išdėstytas požiūris, o ne tiek citatos. Tai labiau tiktų wikipedia projektui, nei wikiquote.

Jei nepritariate, prašau argumentuoti, nes ruošiuosi skyrelį "Apie Kubilių" trinti. Svarstysiu galimybė perkelti tai į wikipedia.

--Jonz 21:46, 2009 vasario 13 (UTC)

"Viskas blogai ir bus dar blogiau." - ši citata taip pat yra iš minėto paneigto straipsnio, todėl yra kandidatas trinti. Ar yra kitas šaltinis?

--Jonz 14:19, 2009 vasario 14 (UTC)