Pereiti prie turinio

Vytautas Kernagis

Iš Wikiquote.

Vytautas Kernagis (1951-2008) – lietuvių muzikantas, aktorius, dainuojamos poezijos atlikėjas ir pradininkas Lietuvoje, pramoginių renginių režisierius, televizijos laidų ir renginių vedėjas, įrašęs pirmąją Lietuvoje dainuojamosios poezijos plokštelę.

Sentencijos[keisti]

  1. Dabar taip intensyviai gyvenu, kad neturiu laiko atsigręžti atgal, pajusti nostalgiją. Be to, atsigręžti reikia tik tuomet, kai pradeda nesisekti, o dabar tuo skųstis negaliu.
  2. Geriu su saiku, nesu alkoholikas ir kaskart vidury dienos negeriu po 50 gramų. Bet kai su „chebra“ geriu – tai geriu. Tuomet žinau, kad kitą dieną – jokių darbų.
  3. Muzika man tikrai nerūpėjo tol, kol atėjo laikas patikti. Buvau žvairas, vienas akinių stiklas nepermatomas... Na kas į mane tokį galėjo žiūrėti?! Supratau, kad muzikuodamas galiu tapti įdomus. Bitlų laikai... Atrodė viskas paprasta: paimi gitarą, groji, merginos alpsta... Ilgi plaukai, platėjančios kelnės... Vieną dieną supratau, kad muzika skirta ne tik šokiams ir „mergičkoms kabinti".
  4. Tikiu likimu, bet netikiu horoskopais, neturiu talismano, prietarų, prieš pasirodydamas žiūrovams neapsisuku tris kartus aplink save. Tačiau prieš išeidamas į sceną noriu pusvalandžio ramybės ir susikaupimo. To man reikia visada. Tik po to įeinu į sceną ir nieko nebelieka. Tarsi įbrendu į vandenį ir plaukiu...

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –