Pereiti prie turinio

Mindaugas Marcinkevičius

Iš Wikiquote.

Mindaugas Marcinkevičius (g. 1971) – verslininkas, vadybininkas, lietuviško kapitalo koncerno "Vilniaus prekyba" verslo grupės plėtros projektų vadovas, prekybos ir pramogų centro "Akropolis" vadovas.

Citatos[keisti]

 1. Ar yra tokia teorija, kurią galima iš knygos perkelti į gyvenimą ir laukti sėkmės? Nėra. Reikia galvoti, ieškoti. Aš mokiausi dirbdamas. – Ramunė Sotvarienė. Prekybos ir pramogų milžinas matuojasi naują rūbą: "Akropolio" strategas M. Marcinkevičius teigia, kad didžiausias verslininko turtas – idėja". Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 2. Niekas manęs nemokė, kaip valdyti prekybos centrą ar plėtros projektus... kai dirbi, ieškai, kai gyveni savo darbu, supratimas ateina. – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 3. ...aš myliu "Akropolį". Gyvenu jo idėja, kurią sukūriau, o ji mane užvaldė.
 4. Kai pradėjome šį projektą, ne juokais išsigandome. Ar suvaldysime "organizmą", kurį kuriame? Ar neatsitiks taip, kad jis pradės valdyti mus pačius? – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 5. Sukurti savo "Akropolį" gali kiekvienas, jei labai to nori. Visos kliūtys įveikiamos. – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 6. Idėja yra didžiausia vertybė. Turtas, kurio neįmanoma pervertinti. – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 7. Jeigu turi idėją, jeigu gali įrodyti, kad ji veiks, visos kitos problemos ar kliūtys nėra tokios reikšmingos. Pinigai, žemės sklypas – viskas išsprendžiama, jeigu gyveni savo projektu ir juo tiki. Esmių esmė yra sugalvoti idėją, ja patikėti ir įrodyti tai kitiems. – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 8. Ta pati idėja turi daug spalvų ir niuansų, kurie kai kur yra genialūs atradimai, o kitur žada tik nuostolius. – Apie Vilniaus "Akropolį" bei nesėkmingus kitų bandymus kopijuoti (pvz., Kijeve, Ukraina). – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 9. "Nusirašydamas" projektą negali žinoti, kodėl vienas daiktas yra toks, o ne kitoks. Kodėl būtent taip organizuotas aptarnavimas, kodėl vienas kampas apvalesnis. – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 10. Jeigu jauti, kad kažkas stringa, negalima dirbti per prievartą – nieko iš to nebus. Jeigu projektas neišeina, jį reikia atidėti į šoną. Palaukti ir grįžti, kai ateis naujų minčių. – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.
 11. Kelias į sėkmę netrumpas, o ji susideda ne tik iš esminių dalykų tokių kaip idėja, bet ir mažų smulkmenų. – Apie rūpinimąsi "Akropolyje" nuomojančiomis parduotuvėmis (dėl prekių stygiaus), reikalavimą palaikyti asortimentą geriau mažesnėmis kainomis nei kitose miesto praduotuvėse. – Lietuvos rytas, 2004 m. spalio 9 d., Nr. 235, psl. 3.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –