Pereiti prie turinio

Juozas Erlickas

Iš Wikiquote.

Juozas Erlickas (g. 1953 m.) – rašytojas, poetas, publicistas, Nacionalinės premijos laureatas.

Sentencijos ir aforizmai[keisti]

 1. Ar žinote, kad garsusis kompozitorius Mendelsonas, parašęs vestuvių maršą, paskui rašė tik laidotuvių muziką?
 2. Yra tipų, kurie giriasi: širdį atidaviau žmonėms! Mulki! Tu pinigus atiduok. Beširdžių pas mus ir taip per akis. – „Iškrypėliai“, 2006 rugsėjo 2 d. „Lietuvos rytas“.
 3. Kai Seimas bus perpus iš politikų ir scenos žvaigždžių, tai politikams nebereiks nei dainuot, nei prieš rinkėjus vaidint. Tą darys žvaigždės. O politikai ims dirbt. Mes gal nesulauksim. Bet vaikai... Juk ir keisčiausios fantazijos išsipildo.
 4. Kaunas yra visų kelių pradžia. O Vilnius – vienintelio kelio galas.
 5. Kiek triukšmo! Tas ant vinių guli, anas ant adatos sėdi... Aš stoviu ant žemės. Niekas dėmesio nekreipia. Tradicinė orientacija nūnai ne madoj.
 6. Pavasario naktimis mėgstu pagulėt ant geležinkelio bėgių. Žiūriu į skylėtą dangų... Ir mano kelnės skylėtos... Koks ryšys tarp žmogaus ir dangaus! Bet štai ateina traukinys, ir aš traukiuos į šalį. Užtat ir negerbiu savęs. Kitas nepasitrauktų.
 7. Skambina iš ministerijos.
  – Atvažiuokit. Nebegalim susitvarkyt.
  Atvažiuoju ir viską sutvarkau. Vienus pridaužau geležiniu strypu, kitiems ir diržo gana. Bet dažniausiai tenka keletą nušaut.
  Jei ne aš – viskas čia būtų dar blogiau.
 8. Žiemą, žvelgdamas pro langą, vis jaudinuos, kad žmonės gali nenueit, kur reikia. Štai ponas, klampojantis per gilų sniegą, toks panašus į kolūkietį. Moteris, stumianti automobilį, – visai kaip tarybinė. Žiema labai kenkia Lietuvos įvaizdžiui.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –