Pereiti prie turinio

Wikiquote:Kandidatavimas į administratorius/Atmesti

Iš Wikiquote.

Naudotojas:Žiedas[keisti]

  • Lietuviškųjų vikicitatų projekte dalyvauju jau daugiau kaip trys mėnesiai, esu aktyvus projekto narys. Padariau daugiau kaip 1000 keitimų. Turėdamas administratoriaus teises, galėčiau ištrinti netinkamus vandalų puslapius, taip pat man jos padėtų darbui projekte. --Žiedas 10:25, 2009 gegužės 9 (UTC)

[keisti]

Prieš[keisti]

  • Prieš. Dubliuojami esami puslapiai, kuriama daugybė pustuščių straipsnių, taip turbūt tik siekiant pasididinti indėlį. --Homo 10:33, 2009 gegužės 9 (UTC)
  • Prieš, nes kandidatūra atitinka ne visus kandidatams keliamus reikalavimus (paaiškinu komentaruose).--Kurmis 17:07, 2009 gegužės 10 (UTC)
  • Nematau originalaus indėlio, nėra realios motyvacijos. Turi nekonstruktyvumo precedentą, kuris pasireiškė nepastovumu, karštligišku skubotumu, įtikinamos ir paaiškinamos savo veiksmų argumentacijos trūkumu. --Kellogg 09:59, 2009 gegužės 13 (EEST)

Komentarai[keisti]

Na, aš labiau dėl pačio projekto, ne dėl savo indėlio.--Žiedas 10:37, 2009 gegužės 9 (UTC)
Dėl paties projekto, ar siekiant bet kokia kaina gauti administratoriaus teises? :-) --Homo 10:40, 2009 gegužės 9 (UTC)
Be jokios abejonės, dėl paties projekto tvarkos bei kokybės. Žinoma, tos teisės būtų kaip papildoma priemonė geriau prižiūrėti patį projektą...--Žiedas 10:46, 2009 gegužės 9 (UTC)
Pritariu Homo. Manau, kad indėlis bemaž dirbtinis, nes kiekvienas sugeba išrinkti asmenybių pasisakymus ir juos perkelti į atskirus puslapius. --Kellogg 09:59, 2009 gegužės 13 (EEST)
Vertinu tikrai nemažą Žiedo indėlį į projektą, bet, manau, kad su kandidatavimu į administratorius jis paskubėjo ir ne visai atitinka administratoriams keliamus reikalavimus. Kandidatas turi sukurti bent 100 naujų puslapių, kuriuose būtų bent 20-50 citatų. Naujų puslapių sukurta tikrai daug, bet nė vieno bent kiek didesnio, puslapiuose (naujai sukurtuose) dažniausiai nėra vidinių nuorodų į projektus kitomis kalbomis, bei į kitus viki projektus (kur nuorodos turėtų būti), ne visi jie bent minimaliai sutvarkyti. Kurdamas naujus puslapius kandidatas dažnai labai skuba ir neišvengia klaidų. Sunku įsivaizduoti administratorių, kuris negalėtų parodyti bent keleto labai vertingų, didelių, sutvarkytų, jo paties sukurtų projekto puslapių. Jeigu kandidatas konstruktyviai dirbs projekte, galbūt po kurio laiko kilusias abejones išsklaidys. --Kurmis 17:07, 2009 gegužės 10 (UTC)

Taip pat skaitykite[keisti]

Nuorodos[keisti]