Pereiti prie turinio

Visi viešieji sąrašai

Bendrai pateikiamas visų galimų „Wikiquote“ specialiųjų veiksmų sąrašas. Galima sumažinti rezultatų skaičių, patikslinant veiksmo rūšį, naudotoją ar susijusį puslapį.

Specialiųjų veiksmų sąrašas
 • 22:38, 13 gegužės 2024 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Algirdas Toliatas (Naujas puslapis: '''w:Algirdas Toliatas ''' (g. 1978 m. gegužės 13 d.) – Lietuvos kunigas, vyriausiasis policijos kapelionas. == Citatos == #Kai galvoju apie įvairias Marijos šventoves Lietuvoje, kiekviena iš jų turi savo specifiškumą, grožį ir prasmę. Kartais yra pagunda priešpastatyti – kuri šventovė yra svarbesnė: gražesnė, kurioje Dievo Motina galingesnė, kuri labiau reprezentuoja mūsų šalį. Bet iš tiesų mūsų jėga yra vienybėje. Visos šventovės v...)
 • 18:40, 31 sausio 2024 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Rolandas Makrickas (Naujas puslapis: '''w:Rolandas Makrickas''' (g. 1972 m. sausio 31 d.) – katalikų arkivyskupas, Vatikano diplomatas, Bažnyčios istorikas. == Citatos == #Dirbdamas Vatikane Bažnyčią matau kaip mozaiką, Bažnyčia nėra vienos spalvos košė, kurią verda keletas žmonių, ji susideda iš labai autentiškų vietinių bažnyčių, o kiekviena jų turi savo iššūkius, problemas ir teigiamus dalykus. Svarbu bendras vardiklis – tikėjimas ir Bažnyčios supratimas.[https://www....)
 • 03:39, 7 gruodžio 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Eugenijus Bartulis (Naujas puslapis: '''w:Eugenijus Bartulis''' (g. 1949 m. gruodžio 7 d.) – katalikų vyskupas. == Citatos == #Nors gyvenime daug audrų, išmėginimų, tačiau mūsų laivo Kapitonas tas, kuris nutildo audras, gydo ligas ir prikelia iš numirusių. Turime pasitikėti Dievu, nes Jis mūsų tikrasis šviesos spindulys. Sekime šventaisiais, atsisakiusiais savo valios dėl Dievo. Pasakykite, brangūs lietuviai, savo širdyse: nuo šios valandos nėra mano valios. Šiandien maldoje krei...)
 • 00:57, 2 gruodžio 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Rimantas Norvila (Naujas puslapis: '''Rimantas Norvila''' (g. 1957 m. gruodžio 2 d.) – Vilkaviškio vyskupas. == Citatos == #Lietuvoje, kur mes turime arti 50 procentų skyrybų, tai tikrai labai aktualu. Manau, kad mūsų kraštui vienas iš aktualiausių Sinode aptartų dalykų yra išsiskyrusiųjų sielovada: ji turėtų būti peržiūrėta ir kokios yra galimybės siekti ją stiprinti. Požiūris į šeimą, kaip Dievo numatytą, Dievo norėtą planą žmogui šio Sinodo buvo...)
 • 20:57, 7 lapkričio 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Angelo Scola (Naujas puslapis: '''Angelo Scola''' (g. 1941 m. lapkričio 7 d.) – Romos Katalikų Bažnyčios kardinolas, Milano arkivyskupas. == Citatos == #Tačiau galbūt svarbiausias yra Ecclesia Mediolanensis – „Milano Bažnyčia“ pavadinimas. Kai sakome „didžioji bažnyčia“, „katedra“, „motininė bažnyčia“, pirmiausia pagalvojame apie pastatą, apie architektūrinį statinį. Tuo tarpu „Milano Bažnyčia“ iš didžiosios raidės primena, kad Bažnyči...)
 • 18:38, 18 spalio 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Gianfranco Ravasi (Naujas puslapis: '''Gianfranco Ravasi''' (g. 1942 m. spalio 18 d. Italijoje, Milano regiono miestelyje Merate) – Milano vyskupijos dvasininkas. == Citatos == #Šiandien žodžio „tarnystė“ (lot. „ministerium“) prasmė šiek tiek nutolusi nuo savo pirmapradės reikšmės. Taip yra turbūt dėl to, kad politikos sferoje šis žodis yra įgavęs kitokią, kone priešingą prasmę. O juk šio žodžio esmė tai buvimas mažuoju („minus“), ne dominavimas,...)
 • 22:15, 15 rugsėjo 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Mauro Piacenza (Naujas puslapis: '''Mauro Piacenza''' (g. 1944 m. rugsėjo 15 d.) – Katalikų Bažnyčios kardinolas iš Italijos, Dvasinių reikalų kongregacijos prefektas. == Citatos == #Malda žmogui padeda stoti prieš Dievą kaip sūnui prieš Tėvą, kūriniui prieš Kūrėją, atpirktajam prieš Išgelbėtoją. Be maldos nėra tikėjimo, nėra dvasinio gyvenimo, nėra dialogo su Dievu, nėra atsivertimo galimybės. Todėl malda yra labai svarbus atgailos darbas.[http://www....)
 • 17:12, 19 liepos 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Saulius Bužauskas (Naujas puslapis: '''Saulius Bužauskas''' (g. 1972 m. liepos 19 d.) – Lietuvos dvasininkas, Kauno vyskupas augziliaras, Marijos radijo programų direktorius. == Citatos == #Per maldą tegul visos žmogaus patirtys būna parodytos, tiksliau tariant, pavestos Tam, kuris gali visa išvesti į gera. Dovanodamas net pačias juodžiausias savo patirtis Dievui – jas paleidžiu. Kartu nesureikšminu ir nenuneigiu savęs, išreiškiu troškimą klausytis ir bendradarbi...)
 • 23:34, 21 balandžio 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Darius Trijonis (Naujas puslapis: '''w:Darius Trijonis''' (g. 1973 m. balandžio 21 d.) – Lietuvos dvasininkas, Vilniaus arkivyskupijos augziliaras. == Citatos == #Svarbu neužsidaryti vien tik mažuose projektuose, bet išmokti žvelgti plačiau. Nenustoti būti drąsiu balsu, kuris pasisako už pačių pažeidžiamiausių visuomenės narių teises. Jautrinti politikus, visuomenės veikėjus kurti teisingesnę ir labiau sutelktą visuomenę.[https://www.vaticannews.va/lt/baznycia/news/2018-08/krek...)
 • 21:58, 24 kovo 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Algirdas Jurevičius (Naujas puslapis: '''w:Algirdas Jurevičius''' (g. 1972 m. kovo 24 d.) – Telšių vyskupas ordinaras. == Citatos == #Kasdien girdime apie karo baisumus. Širdyje kyla įvairių minčių agresoriaus atžvilgiu, tačiau su tuo kovojame ir ieškome savyje jėgų atleisti ir nepasiduoti kerštavimui.[https://www.vaticannews.va/lt/baznycia/news/2022-03/savaites-lietuvoje-apzvalga-kovo-27-d.html] == Nuorodos == {{Vikipedija}} {{DEFAULTSORT:Jurevičius, Algirdas}} Kategorija:1972)
 • 17:54, 22 sausio 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Christoph Schönborn (Naujas puslapis: '''w:Christoph Schönborn''' (g. 1945 m. sausio 22 d.) – Austrijos dominikonas ir teologas bei Katalikų Bažnyčios kardinolas. == Citatos == #Kaip išgyventi šią situaciją? Kaip iš jos išeiti? Manau, kad Viešpats veda mus keliu, kuriame prašo nelikti prie problemų, bet atsiminti tai, ką Dievas daro dėl mūsų.[http://www.archivioradiovaticana.va/storico/2013/12/14/vienos_arkivyskupas_christoph_schonborn_esame_vargšai,_esame/lit-755485] == Nuorodos ==...)
 • 22:23, 14 sausio 2023 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Angelo Bagnasco (Naujas puslapis: '''w:Angelo Bagnasco''' ( g. 1943 m. vasario 14 d.) – Katalikų Bažnyčios kardinolas iš Italijos, Genujos arkivyskupas, Italijos vyskupų konferencijos (CEI) prezidentas. == Citatos == #Išmintis tai protingas gebėjimas kalbėtis su kitais, sąžiningai trokštant rasti sprendimus, pasitelkiant savo ir kitų patirtį.[http://www.archivioradiovaticana.va/storico/2017/03/18/kard_a_bagnasco_šv_juozapas_–_išminties_ir_nuolankumo_pavyzdys/lt-1299666] == Nuorodo...)
 • 17:37, 2 gruodžio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Tarcisio Bertone (Naujas puslapis: '''Tarcisio Pietro Evasio Bertone''' (g. 1934 m. gruodžio 2 d.) – kardinolas iš Italijos, Vatikano diplomatas, nuo 2007 m. Šv. Romos Bažnyčios Kamerlengas. == Citatos == # Manau, kad Valstybės sekretoriaus funkcija, kuri kyla iš senos ir ypatingos tradicijos, po Vatikano II Susirinkimo pasikeitusi ir nutolusi nuo vadinamos „popiežiaus monarchijos“, yra būti bendradarbiu, konsultantu ir ištikimu įrankiu vykdant misiją, kuri ateina i...)
 • 23:11, 18 lapkričio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Leonardo Sandri (Naujas puslapis: '''w:Leonardo Sandri''' (g. 1943 m. lapkričio 18) – Katalikų Bažnyčios Romos kurijos kardinolas iš Argentinos, Rytų Bažnyčių kongregacijos prefektas. == Citatos == #Jūsų ir didžiosios jūsų brolių ir seserų krikščionių padėtis šiandienos Artimuosiuose Rytuose, yra panaši į kalinių. Kai kurie jais paversti iš tikro, bet ir likę gyvena taip, kaip buvo priversti. Jaučiame visą „vidinių grandinių“, kurios mums buvo uždėtos, svorį, yp...)
 • 14:56, 23 rugsėjo 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Gintaras Linas Grušas (Naujas puslapis: '''w:Gintaras Linas Grušas''' (g. 1961 m. rugsėjo 23 d.) – Vilniaus arkivyskupas, teisėtyrininkas kanonistas, kanonų teisės daktaras. == Citatos == #Į kariuomenės sielovadą galima žiūrėti iš kelių perspektyvų. Viena, kariuomenėje tarnauja tas pats mūsų jaunimas, kuriam reikia sielovados kaip ir parapijose. Jie turi teisę į sielovadą. Bet kariuomenei reikia ir specializuotos sielovados. Kariams metami dideli iššūkiai. Jie turi būti pasiruoš...)
 • 23:44, 1 rugpjūčio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Arūnas Poniškaitis (Naujas puslapis: '''w:Arūnas Poniškaitis''' (g. 1966 m. rugpjūčio 1 d.) – Vilniaus arkivyskupijos vyskupas augziliaras ir titulinis Sinos vyskupas. == Citatos == #Greitis nebus visų vienodas. Reikia su tuo susitaikyti. Ne visi sulauks tokių pačių vaisių, bet Bažnyčios bendra mintis yra tokia – pasiekti kiekvieną šeimą.[https://www.vaticannews.va/lt/baznycia/news/2021-06/vyskupas-arunas-poniskaitis-pasiekti-kiekviena-seima.html] == Nuorodos == {{Vikipedija}} {{DEFA...)
 • 22:26, 6 liepos 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Lionginas Virbalas (Naujas puslapis: '''w:Lionginas Virbalas''' (g. 1961 m. liepos 6 d.) – Kauno arkivyskupas (2015–2019 m.), buvęs penktasis Panevėžio vyskupas ordinaras, skaičiuojant nuo Kazimiero Paltaroko (1926-1957), ir penktasis naujai paskirtas Lietuvos vyskupas (nuo 2010 m.). == Citatos == #Negalima užsidaryti tariamo teisumo lukšte. Juk ir Bažnyčia skirta ne tam, kad galėtume pabėgti iš nesaugaus pasaulio, bet kad tame pasaulyje gyventume jau pagal Dangaus karalystės dėsnius.[ht...)
 • 00:30, 22 birželio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Luis Antonio Tagle (Naujas puslapis: '''Luis Antonio Gokim Tagle''' (g. 1957 m. birželio 21 d.) – Romos Katalikų Bažnyčios kardinolas, filipinietis. == Citatos == #Azijoje demokratija yra pokolonijinis paveldas. Žinome, kad tai palaiminimas žmonijai, tačiau trūksta kultūrinio elemento. Primesta demokratija sukelia tam tikrą šizofrenijos formą: kai įstatymas mane remia, jo laikausi, kai mane remia nerašytas įstatymas, laikausi pastarojo. Tad kiekviena kultūra turi ra...)
 • 17:34, 8 birželio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Marc Ouellet (Naujas puslapis: '''w:Marc Ouellet''' (g. 1944 m. birželio 8 d.) – Katalikų Bažnyčios Romos kurijos kardinolas iš Kanados. == Citatos == #Kunigo, kuris savo bendruomenėje turi įkūnyti Kristaus autoritetą, funkcija turi būti saugoma. Jis turi tai daryti tėviškai ir broliškai, kaip žmogus, kuriam prioritetas – ne ginti savo poziciją, bet trokšti, kad jo vaikai užaugtų. Tėvo autoritetas nėra smurtas. Priešingai, jis nori, kad jo vaikai subręstų. Kai kunigas į...)
 • 15:03, 8 birželio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Genadijus Linas Vodopjanovas (Naujas puslapis: '''w:Genadijus Linas Vodopjanovas'''(1973 m. birželio 8 d.) Lietuvos kunigas. == Citatos == #Kiekvienas atsiliepia su savo charizma, su savo pašaukimo istorija, kuri yra unikali ir nepakartojama. Ir tas margumynas pašvęstąjį gyvenimą padaro iš tiesų labai gražų. Tai džiugus gyvenimas. Bet jei ne Jėzus Kristus, ne jo meilė, pašaukimas, tai būtų tik kažkokia laikina mada. Tačiau kai broliai ir sesės yra pakviečiami iš arčiau jį sekti gyvendami...)
 • 00:55, 6 birželio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Jonas Kauneckas (Naujas puslapis: '''w:Jonas Kauneckas''' (g. 1938 m. birželio 6 d. Trajoniškyje, Pasvalio raj.) – Panevėžio vyskupas emeritas. == Citatos == #Aš vis dažniau matau Jus bažnyčiose. Tautinėse šventėse Jūs vis gausiau renkatės melstis už Lietuvą. Dėkoju Dievui už Jus, džiaugiuosi Jumis, nes taip Jūs kuriate gražesnę Lietuvos ateitį. Jūs taip tvirtai tikite, kad tik Dievas – mūsų viltis! Meldžiuosi už Jus, laiminu Jūsų gyvenimą...)
 • 06:37, 1 vasario 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Audrys Juozas Bačkis (Naujas puslapis: '''w:Audrys Juozas Bačkis''' (g. 1937 m. vasario 1 d. Kaune) – kardinolas, Vilniaus arkivyskupas metropolitas, Romos katalikų Bažnyčios kanonistas ir diplomatas. == Citatos == #Kas pasikeitė? Bažnyčioje per šį laiką buvo daug iniciatyvų – šeimos centrai, jaunimo centrai, katechetiniai centrai. Visa tai pamažu išaugo. Taip pat ir karitatyvinė veikla. Tai buvo nauja sritis, kurioje Bažnyčia galėjo pasireikšti. Bažnyčia ėmėsi naujo užduoties...)
 • 06:14, 5 sausio 2022 Gilldragon aptarimas indėlis sukūrė puslapį Naudotojas:Gilldragon (Naujas puslapis: {{Babel|lt-0|en}})
 • 06:07, 5 sausio 2022 Naudotojo paskyra Gilldragon aptarimas indėlis buvo sukurta automatiškai