MediaWiki aptarimas:Gadget-wikEd

Page contents not supported in other languages.
Iš Wikiquote.

Siūlau įdiegti:[keisti]

--Vpovilaitis 05:13, 2009 gegužės 8 (UTC)

Diegimo scenarijus[keisti]

Šios priemonės registracija priemonių sąraše[keisti]

Kadangi dar nėra įdiegta nei viena priemonė, naudojant priemonių įdiegimo būdą („Gadgets“), tai reikia sukurti puslapį MediaWiki:Gadgets-definition į jį įrašant:

=== Redagavimas ===
* wikEd|wikEd.js

Šios dvi eilutės aprašo:

  1. redagavimo priemonių sąrašo skyrelį;
  2. pačią priemonę „wikEd“, kurią sudarys vienas JavaScript failas „wikEd.js“.

Redagavimo priemonių sąrašo skyrelio pavadinimo sukūrimas[keisti]

Kadangi pirmą kartą panaudotas „Redagavimo priemonių sąrašo skyrelis“, tai jam reikia suteikti pavadinimą, tam reikia sukurti puslapį MediaWiki:Gadget-section-Redagavimas ir į jį įrašyti šio skyrelio pavadinimą, kurį matys naudotojai savo nustatymų priemonių puslapyje, kuris po atlikto pirmojo žingsnio jau atsirado. Į puslapį MediaWiki:Gadget-section-Redagavimas siūlau įrašyti:

Redagavimo priemonės

wikEd priemonės trumpo aprašymo sukūrimas[keisti]

Reikia sukurti trumpą šios priemonės aprašymą, kuris bus matomas naudotojams jų nustatymų priemonių puslapyje. Tam reikia sukurti puslapį MediaWiki:Gadget-wikEd ir į jį įrašyti:

[[:en:User:Cacycle/wikEd|wikEd]], pilnai integruotas tekstų redaktorius, skirtas [[Firefox]]. Skaitykite [[:en:User:Cacycle/wikEd help|pagalbos puslapį (en)]] apie šios priemonės panaudojimą.

wikEd priemonės įdiegimas[keisti]

Įdiegiant pačią priemonę reiki sukurti puslapį MediaWiki:Gadget-wikEd.js, į kurį reikia įrašyti tekstą esantį puslapyje en:MediaWiki:Gadget-wikEd.js (dėl šio puslapio dydžio jo nekopijuoju į šį scenarijų). Tai šios priemonės naujesnė versija nei į diegta Lietuviškajame vikižodyne.

Arba galima į puslapį MediaWiki:Gadget-wikEd.js įrašyti tekstą (kad priemonė visada būtų kraunama tiesiai iš autoriaus puslapio):

document.write('<script type="text/javascript" src="'
+ 'http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=User:Cacycle/wikEd.js'
+ '&action=raw&ctype=text/javascript"></' + 'script>');

Diegimo scenarijaus komentarai[keisti]

Šiuo būdu įdiegtą priemonę gali naudoti, tik norintys ją naudoti naudotojai. Pats naudotojas pasirenką naudos ją ar ne. Tam jis naudoja savo nustatymų puslapį (priemonės lapelį - kol nėra įdiegta nei vienos priemonės tas lapelis nerodomas). Pabandęs, jei nepatiko, naudotojas gali jos atsisakyti. O taip pat jis gali kada nori šią priemonė įsijungti. Ši priemonė yra skirta tiktai Firefox, kitoms naršyklėms ji papraščiausiai neįsijungia. Atrodo nieko nepamiršau. Jei kažko truks tada papildysiu. --Vpovilaitis 05:13, 2009 gegužės 8 (UTC)