Aptarimas:Galbūt

Iš Wikiquote.
Jump to navigation Jump to search

Teminių puslapių pavadinimai galėtų būti tik daiktavardžiai. Nesuprantu, kokia šio puslapio tema. Kviečiu pareikšti savo nuomonę. Man atrodo, kad toks puslapis nereikalingas. --Kurmis 09:14, 2009 gegužės 17 (UTC)

Vakar kurdamas nukreipimus taip pat pastebėjau šį puslapį. Mano manymu, jis bevertis, nes jo pavadinimas nėra reikšminis bet kokio pasisakymo žodis (todėl nėra ir temos). Visiškai sutinku dėl jūsų nurodytų priežasčių ir džiaugiuosi, kad net ir tokius akivaizdžius klausimus visada sprendžiate etiškai tiek projekto, tiek bendruomenės narių atžvilgiu, ir juos kviečiate į bendrą diskusiją. Siūlau sutvarkyti šį reikalą ir puslapį trinti. --Kellogg 17:22, 2009 gegužės 17 (EEST)
Čia „vikicitatiškumo“ kl. Tarpt. projekte (kt. kalbomis) yra įvardžių, būdv. (spalvų - juoda, balta etc.). Svarbu, kad citatos būtų „į temą“. --Redagavimas 20:14, 2009 gegužės 17 (UTC)
Taip pat svarbu, kad citatų skaičius būtų pakankamas puslapiui. Nepriimtina laikyti puslapį tik su viena citata. Be to, ši „tema“ labai abejotina ir „vieniša“, abejoju tokio puslapio reikalingumu ir „populiarumu“. Jeigu čia neatsiras daugiau pasisakymų, teks puslapį trinti ir apsiriboti tuo, jog esanti citata būtų prieinama tik per konkrečios asmenybės puslapį.
Nesutinku su spalvų (būdvardžių) prilyginimu įvardžiams. Tiesa, jog Kurmis padarė klaidą, teigdamas, kad teminių puslapių pavadinimai gali būti tik daiktavardžiai. Bet iš esmės jis ir neklydo. Spalvos nuo seno visose kultūrose kiekviena turi simbolinę prasmę, vadinasi, ir aptariamą reikšmę. O įvardžiai, kaip ir nekaitomos kalbos dalys, turi tik sujungiamąją, paaiškinamąją ir kitokią paskirtį. Reikėtų pridurti, kad daugeliu, bet ne visais atvejais taip yra. Dėl to jūs taip pat esate teisus. O čia pasitaikė kaip tik tokia išlyga, bet ir jai turi būti taikomi projekto standartai, mano nurodyti pirmoje komentaro dalyje. Taigi laukiu daugiau pavyzdžių. --Kellogg 18:33, 2009 gegužės 18 (EEST)
Manau, kad kai kuriais atvejais teminiai puslapiai gali būti ir su viena citata. Bent jau laikinai. Ištrinti visada suspėsime. Palaukime. --Kurmis 14:28, 2009 gegužės 25 (UTC)
Gerai. Įkėliau dar vieną iš dalies susijusią sentenciją. --Kellogg 11:32, 2009 birželio 5 (EEST)