Pereiti prie turinio

Aptarimas:Žemė

Page contents not supported in other languages.
Pridėti temą
Iš Wikiquote.

Praktiškai visos sentencijos su Žeme neturi nieko bendro. Šalinti? Hugo.arg 17:23, 2009 birželio 13 (UTC)

Sutinku, kad yra sentencijų, netinkančių aptariamam teminiam puslapiui. Jas anksčiau ar vėliau reikės iš šio puslapio ištrinti. Bet nesutinku, kad visos sentencijos su žeme neturi nieko bendro. Problema glūdi pačiame žodyje. Lietuvių kalbos žodyne yra nurodyta 12 šio žodžio reikšmių (neskaitant frazeologizmų). Dvylikos teminių puslapių apie žemę tikrai nesukursime. Nebūtų ir prasmės taip daryti. Matyt, viską teks talpinti į tą patį puslapį. Gal vėliau atskiroms reikšmėms galima bus sukurti atskirus skyrelius tame pačiame puslapyje, bet tai padaryti taip pat nebus lengva. --Kurmis 18:24, 2009 birželio 13 (UTC)

Na, tarkim sentencijos apie žemę kaip "dirvą" Jei nedaugelis dirba žemę..., užkasite ją į žemę..., arba planetą Tikintys, kad žemė apvali... gali būti renkamos, bet žemė, kaip pasaulio sinonimas, minima tik bendrame kontekste, mano manymu čia neturėtų būti Žemėje nėra nieko verto didesnės pagarbos kaip protas..., žmogus, gyvendamas Žemėje, atneša savo akmenį Hugo.arg 21:13, 2009 birželio 13 (UTC)

Visiškai su Jumis sutinku. Minėtas sentencijas ištryniau. Dėkoju už pastabas. Kad ir kaip būtų gaila, tačiau panašių trūkumų projekte daugėja. --Kurmis 21:51, 2009 birželio 13 (UTC)

Pradėkite diskusiją apie Žemė

Pradėti diskusiją