Pereiti prie turinio

Aleksandras Lukašenka

Iš Wikiquote.
Aleksandras Lukašenka (2007)

Aleksandras Lukašenka (balt. Алякса́ндар Рыго́равіч Лукашэ́нка (g.1954 m.) – Baltarusijos prezidentas.

Citatos[keisti]

 1. Vokietijos istorija yra Baltarusijos istorijos kopija. Vokietija pakilo iš griuvėsių vien tvirto autoritarizmo dėka, ir ne viskas susiję su gerai žinoma Hitlerio figūra buvo blogai. [1]
 2. Baltarusiai gyvens blogai, bet trumpai.
 3. Mano autoritarinis valdymo stilius yra man būdingas bruožas ir aš jį visąlaik priimdavau... Tu turi valdyti valstybę, ir svarbiausia – nepražudyti žmonių gyvybių. – (2003 m. rugpjūtis), cituota BBC – Profile: Alexander Lukashenko (2007 m. sausio 9 d.).
 4. Mano pozicija ir valstybė niekada neleido man tapti diktatoriumi, bet autoritarinis valdymo stilius yra man būdingas bruožas. – Cituota BBC – Profile: Alexander Lukashenko (2007 m. sausio 9 d.).
 5. Jūs prašėt lietaus – aš daviau jums lietų.
 6. Kas geriat kiekvieną dieną, už mane nebalsuokit – su tokiais nedraugausiu.
 7. Kas geria, pas tą normalių vaikų nebus. Su tuo blogiu mes kovosim kaip su pačiu didžiausiu. Nes gaunasi – prisigeria, atsitiktinai pagimdo, o tu, Lukašenka, augink tą vaiką. Pas mus tokių vaikų 35 tūkstančiai.
 8. Kastuvą į rankas ir kask, nekasi – reiškia alkanu šiandien liksi.
 9. Baltarusių liaudis surizikavo ir išrinko mane Prezidentu. Taip atsitinka istorijoje retai ir greičiausiai daugiau nebe nutiks.
 10. Mūsų diktatūra niekam nemaišo gyventi ir vystytis.
 11. Na diktatorius, tai diktatorius. Bet tame irgi yra laimėjimas. Tai paskutinis! Jūs įsivaizduojat? Paskutinis! Va neatvažiuotumėt jūs čia, kur dar daugiau savo gyvenime tokį sutiktumėt ir su juo pakalbėtumėt?
 12. Prarasim mokytojus – galas. Būsim girti ir kvaili.
 13. Baltarusijoje unikalu tai, kad aš niekam nieko neskolingas.
 14. Man patinka sportas – tai geriausia mano savybė.
 15. Aš dirbau kaime ir gyvenau su mužikais.
 16. Aš apie save pagalvoju, ačiū Dievui, kad yra prezidentas, kuris išsaugo stabilumą visuomenėje.
 17. Aš savo valstybės į civilizuotą pasaulį nevesiu.
 18. Aš pastoviai perkratau visą parlamentą ir žinau, kas vagia, kas ne.
 19. Mano būtų valia, padaryčiau viską, kad didelė mūsų visuomenės dalis, 7 milijonai žmonių, pabūtų Ukrainoje, Rusijoje, Uzbekistane, Kazachstane, Turkmėnistane, Pabaltijyje, Lenkijoje ir palygintų mūsų „blogą gyvenimą“ su tenykščiu. „Kas norit, pasilikit!“ Esu tikras, kad grįžtų ne tie 7 milijonai, kuriuos išsiuntėm, o 7,5 milijono. Ne nėšti, ot juokdariai!
 20. Visi kalba, „Tu mums turi duoti pinigų!“. Aš niekam nieko neturiu. Tai jūs turit duoti valstybei ir man, kaip tos valstybės vadovui.
 21. Į žeminę nueisim, bet suverenitetą ir normalų gyvenimą žmonėms užtikrinsim.

Apie A. Lukašenką[keisti]

 1. Kalbėti apie neva baisų Lukašenkos režimą nėra pagrindo. Baltarusijos žmonės – gudai pasirinko stabilumą ir Lukašenką. Mes palaikome gudų pasirinkimą ir raginame Lietuvos valdžią nesikišti bei negadinti santykių su kaimyne. – Nacionalsocialistas Mindaugas Murza apie autoritarinį Lukašenkos režimą. Murza – už diktatorių.

Nuorodos[keisti]

Wikipedia
Wikipedia
Puslapis Vikipedijoje, laisvojoje enciklopedijoje –