Haruki Murakami: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
672 pridėti baitai ,  prieš 3 metus
nėra keitimo aprašymo
No edit summary
No edit summary
# Jeigu skaitysi tik tas [[knyga]]s, kurias skaito visi, tuomet ir galvoti galėsi tik tai, ką galvoja visi. – ''„Norvegų giria“''.
# Juk neįmanoma, kad visi žmonės būtų [[lygybė|lygūs]]. Nesu nieko panašaus girdėjęs. Šitoje ankštoje Japonijoje yra susigrūdę 110 milijonų žmonių. Pamėginkite padaryti juos visus lygius. Bus tikras pragaras.
# – Kaip manai, kas tau užvis geriausia iš to, kad esi turtingas? Ogi tai, kad gali lyg niekur nieko pareikšti neturįs [[pinigai|pinigų]]. Tarkim siūlau kokiai nors mokyklos draugei kur nors nueiti, o ji atsako: „Atleisk, negaliu – neturiu pinigų“. O aš jeigu kviestų mane, šito pasakyti niekaip negalėčiau. Mat jeigu aš sakyčiau : „neturiu pinigų“ , tai reikštų, kad aš iš tikrųjų neturiu pinigų. Liūdna. Įsivaizduok, tarkim, jei graži mergina pasako: „Šiandien atrodau klaikiai ir niekur nenoriu eiti“ – skamba visai neblogai, bet jei tą patį pasakytų baidyklė, visi iš jos tik pasijuotų. – ''„Norvegų giria“''.
# Mes taip kiekvienas sau toliau gyvuojame. Kad ir kokią gilią ir fatališką netektį išgyvenę, kad ir koks brangus dalykas būtų išplėštas mums iš rankų, nors ir virtę visai kitu žmogumi, išsaugojusiu tik išorinį apvalkalą, mes ir toliau galime šitaip nebyliai irtis per [[gyvenimas|gyvenimą]]. Galim ištiesę rankas grybštelėti atseikėti [[laikas|laiko]] kiekį ir nustumti sau už nugaros. It kasdienį rutininį veiksmą - kartais labai vykusiai.
# [[Mirtis]] egzistuoja ne kaip gyvenimo priešingybė, bet kaip jo dalis. – ''„Norvegų giria“''.
40 199

pakeitimai

Naršymo meniu