Haruki Murakami: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
141 pridėtas baitas ,  prieš 3 metus
nėra keitimo aprašymo
SNo edit summary
No edit summary
==Sentencijos==
# Aš išvykau į JAV penkeriems metams, ir, staiga, ten begyvendamas, visiškai nelauktai pradejau rašyti apie [[Japonija|Japoniją]] ir japonus. Kai kada apie praeitį, kai kada – apie tai, kas dedasi ten dabar. Lengviau rašyti apie savo [[šalis|šalį]], kai esi toli nuo jos. Iš tolo galima pamatyti savo šalį tokią, kokia ji yra iš tiesų. Iki šiol aš nelabai norėjau rašyti apie Japoniją. Aš tiesiog norėjau rašyti apie save ir savo pasaulį...
# Jeigu skaitysi tik tas [[knyga]]s, kurias skaito visi, tuomet ir galvoti galėsi tik tai, ką galvoja visi. – ''„Norvegų giria“''.
# Juk neįmanoma, kad visi žmonės būtų [[lygybė|lygūs]]. Nesu nieko panašaus girdėjęs. Šitoje ankštoje Japonijoje yra susigrūdę 110 milijonų žmonių. Pamėginkite padaryti juos visus lygius. Bus tikras pragaras.
# Mes taip kiekvienas sau toliau gyvuojame. Kad ir kokią gilią ir fatališką netektį išgyvenę, kad ir koks brangus dalykas būtų išplėštas mums iš rankų, nors ir virtę visai kitu žmogumi, išsaugojusiu tik išorinį apvalkalą, mes ir toliau galime šitaip nebyliai irtis per [[gyvenimas|gyvenimą]]. Galim ištiesę rankas grybštelėti atseikėti [[laikas|laiko]] kiekį ir nustumti sau už nugaros. It kasdienį rutininį veiksmą - kartais labai vykusiai.
40 199

pakeitimai

Naršymo meniu