Biblija: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
93 pridėti baitai ,  prieš 4 metus
nėra keitimo aprašymo
# Visi yra [[Nuodėmė|nusidėję]] ir stokoja Dievo garbės. – ''Rom 3, 23.''
# Viskam yra metas, ir kiekvienam<br /> reikalui tinkamas [[laikas]] po dangumi.<br /> Laikas gimti ir laikas mirti;<br /> laikas sodinti ir laikas rauti,<br /> kas pasodinta.<br /> Laikas žudyti ir laikas gydyti;<br /> Laikas griauti ir laikas statyti.<br /> Laikas verkti ir laikas juoktis;<br /> Laikas gedėti ir laikas šokti.<br /> Laikas išmėtyti akmenis ir Laikas juos rinkti;<br /> Laikas glamonėtis ir laikas<br /> nesiglamonėti.<br /> Laikas ieškoti ir laikas pamesti;<br /> laikas turėti ir laikas išmesti.<br /> Laikas perplėšti ir laikas susiūti;<br /> laikas tylėti ir laikas kalbėti.<br /> Laikas mylėti ir laikas nekęsti;<br /> Laikas karui ir laikas taikai. – ''Koh 3, 2-8.''
# Viskam yra metas, ir kiekvienam reikalui tinkamas [[laikas]] po dangumi. – ''Koh 3, 1.''
# Viską darykite su [[meilė|meile]]. – ''1 Kor 16, 14''.
# [[Vyras]] paliks savo tėvą bei motiną ir susijungs su savo [[žmona]]; ir juodu taps vienu [[kūnas|kūnu]]. – ''Pr 2, 24''.
# Žiūrėkite, budėkite, nes nežinote, kada ateis tas [[laikas]]! – ''Mk 13, 33.''
# [[Žmogus]] gyvas ne vien [[duona]], bet ir kiekvienu [[žodis|žodžiu]], kuris ateina iš [[dievas|Dievo]] lūpų! – ''Mt 4, 4''.
# [[Žmona]] neturi valios savo [[kūnas|kūnui]], bet [[vyras]]. Panašiai ir vyras neturi valios savo kūnui, bet žmona. – ''1 Kor 7, 4''.
39 155

pakeitimai

Naršymo meniu