Karlosas Kastaneda: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
312 pridėta baitų ,  prieš 8 metus
S (r2.6.3) (robotas Pridedama: uk:Карлос Кастанеда)
# [[Liga|Ligų]] nebūna, yra tik mėgavimasis savo [[silpnybė]]mis.
# Mes darome save arba nelaimingais, arba stipriais. Darbo apimtis yra ta pati.
# Mes visi, [[karys|kariai]] ir nekariai, turime po kubinį centimetrą šanso, kuris retsykiais vis iššoka mums prieš akis. Karys nuo paprasto žmogelio skiriasi tuo, kad jis šią tiesą suvokia ir visuomet būną budrus. Karys laukia, todėl, kai tas kubinis centimetras šanso išnyra, jis jį nutveria.
# Neįprastas [[elgesys]], sistemingai praktikuojamas ir išmintingai organizuojamas, galiausiai priverčia susitelkimo tašką pajudėti.
# Norint sustabdyti [[pasaulis|pasaulį]], būtina sąlyga – [[įsitikinimas]], kad tai privalu padaryti. Pirmiausiai reikia perprasti naująjį pasaulio atvaizdą, kad galėtum paprieštarauti senajam ir tokiu būdu sugriauti dogmatišką įsitikinimą, kad mūsų juslės yra neabejotinai patikimos, ir mūsiškis pasaulio supratimas yra neabejotinai teisingas.
# Viskas, kas čia sutelpa, yra [[pasaulis]]: [[gyvenimas]], [[mirtis]], [[žmogus|žmonės]] ir visa kita, kas mus supa. Pasaulis nesuvokiamas. Niekada jo nesuprasime; niekada neatskleisime jo paslapčių. Todėl priimkime pasaulį tokį, koks yra – gryna [[paslaptis]].
# [[Žmogus|Žmogaus]] [[galia]] neapskaičiuojama; [[mirtis]] egzistuoja tik todėl, kad mes palinkome į ją nuo pat savo [[gimimas|gimimo]] akimirkos.
 
==Nuorodos==
{{wikipedia}}
40 089

pakeitimai

Naršymo meniu