Paulas Koeljas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
16 baitų pašalinta ,  prieš 9 metus
nėra keitimo aprašymo
No edit summary
No edit summary
# Kur bus tavasis lobis, ten bus ir tavoji [[širdis]]...
# Net jei aš kiek ir skundžiuosi, – sako [[širdis]], – tai tik todėl, kad esu [[Žmogus|žmogaus]] širdis, o žmonių širdys tokios. Jos bijosi įgyvendinti didžiausias savo [[svajonė|svajones]], nes mano, kad nėra jų vertos arba kad nesugebės jų realizuoti.
# O žmoniųMes, [[širdis|širdys]] tokios. Jos bijosi įgyvendinti didžiausias savo svajones, nes mano, kad nėra jų vertos arba kad nesugebės jų realizuoti. Mes, širdys, stingstame vien nuo minties apie amžinai prarandamą meilę, apie galėjusias būti nuostabias, tačiau niekada nebūsiančias akimirkas, apie galėjusius būti surastus, tačiau amžinai liksiančius palaidotus smėlyje lobius. Nes, galų gale, jeigu tai įvyksta, mes siaubingai kenčiame.
===Apie troškimus===
# Ir kai tu tikrai ko nors [[troškimas|trokšti]], visas [[pasaulis]] slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
===Kitos===
# [[Akys]] parodo [[siela|sielos]] stiprybę.
# Aš, kaip ir dauguma žmonių, matau [[pasaulis|pasaulį]] tokį, kokį norėčiau matyti, o ne tokį, koks jis yra iš tiesų.
# [[Blogis]] – ne tai, kas patenka žmogaus burnon. Blogis – tai, kas iš jos išeina.
# Čia yra visokių žmonių, ir kiekvieno širdyje vis kitas [[dievas]]. Mano vienintelis dievas yra [[Alachas]], ir aš prisiekiu Alachu, jog darysiu viską, ką galėsiu ir kaip tik galėsiu, kad dar sykį įveikčiau dykumą. Tačiau aš noriu, kad kiekvienas iš jūsų taip pat nuoširdžiai prisiektų savo tikimu Dievu, kad manęs klausys bet kuriomis aplinkybėmis. Dykumoje nepaklusnumas tolygus mirčiai.
40 199

pakeitimai

Naršymo meniu