Naudotojo aptarimas:Kellogg: Skirtumas tarp puslapio versijų

Page contents not supported in other languages.
Iš Wikiquote.
Ištrintas turinys Pridėtas turinys
Atšaukti Kellogg (Aptarimas | įnašas) versiją 27465
Atšaukti Kellogg (Aptarimas | įnašas) versiją 27459
1 eilutė: 1 eilutė:
<div class="messagebox" id="messagebox" style="border-collapse:collapse;border:2px solid #000000">
{{Neaktyvus}}
{| CELLPADDING="3" CELLSPACING="0" style="background-color: lightgray;"
|-----
| &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;[[File:Wikimedia Community Logo.svg|40px]]&nbsp;&nbsp;
| Šis naudotojas sustabdė savo veiklą Vikimedijos projektuose, nes vykdo neoficialų Vikipedijos vidaus tyrimą.<br /><small>Jeigu dėl kokių nors priežasčių norite su juo susisiekti, [http://lt.wikipedia.org/wiki/Specialus:Ra%C5%A1yti_lai%C5%A1k%C4%85/Kellogg257 rašykite] į elektroninį paštą.</small>
| [[Image:Messagebox info.png|40px]]&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
|&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
|&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
|}</div>
</br>
== Fransas Kafka ==

Džiaugiuosi, kad įsijungėte į Vikicitatų projektą.
Dėl F. Kafkos. Pagal tautybę jis žydas. Savo gimtąja lalba pats laikė vokiečių kalbą. Gimė ir didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Prahoje, kuri (kartu ir visa Čekija) priklausė Austrijos-Vengrijos imperijai. Lietuviškuose šaltiniuose (o ir ne tik) Fransas Kafka dažniausiai laikomas austrų rašytoju. Tiesa, šiuo klausimu yra ir kitokių nuomonių.
Sėkmės! --[[User:Kurmis]] 19:27, 2008 spalio 4 (UTC)

:Ačiū. Tikrai, asmenybių tautybių klausimu nelabai ką galiu tikro pasakyti, tiesiog šiaip, turėjau čia „po ranka“ tokį gan patikimą šaltinį kaip tik, tai galvoju, gal kas suklydo, nurodydamas austro tautybę. Jei reikia, atkeiskite. --[[Naudotojas:Kellogg|Kellogg]] 21:07, 2008 spalio 4 (EEST)

== Veikla Projekte ==
{{labas}}

--[[Naudotojas:Redagavimas|Reda/gavimas]] 08:21, 2008 lapkričio 15 (UTC)

(p.s. ačiū už pagalbą tvarkant Projektą, pažyminti trintinus puslapius...)

== Padėka ==

Nuoširdžiai dėkoju už pasitikėjimą. Manau, kad bendromis pastangomis lietuviškos vikicitatos klestės.--[[Naudotojas:Kurmis|Kurmis]] 10:30, 2009 kovo 22 (UTC)

== Dėl mįslių ==

Jūsų iniciatyva dėl mįslių tikrai sveikintina. Atliktas darbas būtų tikrai labai vertingas.

Vakar norėjau atsiliepti į Jūsų kvietimą ir bandžiau įkelti keletą mįslių, bet susidūriau su viena problema. Siūlyčiau visas mįsles skyreliuose dėti tik abėcėlės tvarka, nes labai sunku patikrinti, ar mįslė, kurią norima įkelti, nebuvo įkelta anksčiau (išvengsime mįslių pasikartojimo). Gal ir skyrelių reikėtų daugiau. Sėkmės. --[[Naudotojas:Kurmis|Kurmis]] 13:02, 2009 gegužės 9 (UTC)

Atleiskite, kad ilgai neatsakiau rūpimu klausimu. Dėkui už palaikymą.

:Skirstymą pagal abėcėlę ruošiausi atlikti baigdamas įkėlimą, bet jeigu ketinate prisidėti, tą galiu padaryti ir dabar. Iš atskirų periodinių šaltinių surinkęs pavienes mįsles, remdamasis savo nuožiūra jas sudėliojau pagal primityviausias kategorijas, todėl skaidymas į daugiau skyrių, o gal net poskyrių būtinas. Tiesa, tuomet nukentėtų būsima abėcėlinė tvarka, bet dvigubą darbą reikėtų atlikti visais atvejais, taigi maža skirtumo. --[[Naudotojas:Kellogg|Kellogg]] 09:17, 2009 gegužės 13 (EEST)

== Aptarimų puslapis ==

Prašome neredaguoti, t. y. netrinti aptarimų, šie aptarimai susiję ne tik su jumis bet ir kitais naudotojais. Jūs galite "beveik" kaip norite apipavidalinti ir apsirašyti save tik savo naudotojo psl., o aptarimai, nesvarbu, kad ir yra susiję su jumis, turi būti išsaugomi. --[[Naudotojas:Žiedas|Žiedas]] 19:12, 2009 gegužės 21 (UTC)

''(Informacijos saugojimo VF projektuose principas: žr. [http://lt.wikisource.org/wiki/Naudotojo_aptarimas:Kellog257#Aptarim.C5.B3_puslapis aptarimą Vikišaltiniuose].)'' --[[Naudotojas:Kellogg|Kellogg]] <small>''(pranešimo data nežymėtina)''</small>

== Tyrimas ==

Labas. Jei ne paslaptis, kokį ten tyrimą vykdote? :) [[Naudotojas:Hugo.arg|Hugo.arg]] 19:25, 2009 gegužės 21 (UTC)

Nėra jokios paslapties, bet nenorėčiau plačiai komentuoti. Šį klausimą iš dalies teko paliesti Vikišaltinių projekte (žr. [http://lt.wikisource.org/wiki/Naudotojo_aptarimas:Kellog257]), kai naudotojas Žiedas man maloniai priminė kelių mėnesių senumo įvykius Vikipedijoje. Ta tema kalbėjau užuolankomis, bet galbūt ką nors suprasite. O kol kas tikrai nėra ko kelti triukšmą – užtenka jau to, kad nė nepradėjus rašyti apibendrinančiosios apžvalgos iš vieno dalyvio sulaukiau „uolaus“ palaikymo rengiant tariamą sąmokslą prieš Vikipedijos administratorius ir biurokratiją (kita vertus, gavau galimybę savo išvadose šiek tiek vietos skirti ir tokiems „įdomiems“ reiškiniams). Tiesiog pasitenkinimo stebint žmonių tarpusavio santykius (ir dargi besiplėtojančius tokiu netradiciniu būdu) dėlei parengsiu pusiau oficialiu tonu parašytą pasakojimą apie Vikipedijos vidaus reikalus nuo jos sukūrimo pradžios iki šiandienos. Daugiausiai vietos skirsiu aptarti „audringui“ 2006–2007 metų laikotarpiui ir, aišku, pastarojo meto įvykiams, taip pat nepaliksiu projekto įvaizdžio formavimo politikos bei galimos VF projektų padėties mokslinės informacijos visuomenės amžiuje. Žodžiu, neaptarinėsiu vien tik bendruomenės narių. Yra daug įdomesnių dalykų už žmogiškus nuklydimus.

Asmeniniams reikalams ateityje pateiksiu „Skype“ kanalo adresą, kur bus galima be pašalinių akių aptarti reikšmingus įvykius (kad kitą kartą net ir surežisuoti jie pavyktų ''sklandžiai''). --[[Naudotojas:Kellogg|Kellogg]] 20:58, 2009 birželio 6 (EEST)

== Keitimų komentarai ==

Manyčiau, kad įdedant {Pagr} ([http://lt.wikiquote.org/w/index.php?title=Kategorija:Gyv%C5%ABnai&diff=prev&oldid=27011], [http://lt.wikiquote.org/w/index.php?title=Kategorija:Medicina&diff=prev&oldid=27001], [http://lt.wikiquote.org/w/index.php?title=Kategorija:Matematika&diff=prev&oldid=27000]) būtų prasminga į komentarus įdėti „{Pagr}“. „Smulkūs“ keitimai galėtų būti vos 1 ar kelių raidžių pakeitimas, ne daugiau (žymint '''S'''). --[[Naudotojas:Redagavimas|Redagavimas]] 18:59, 2009 birželio 11 (UTC)

== Projekto vystymas, plėtra. Diskusijų dalykiškumas ==

Kviesčiau Jus dalykinėms diskusijoms dėl Projekto taisyklių, naujų puslapių kūrimo. Matau, idėjų turite ir galite konstruktyviai prisidėti prie Vikicitatų plėtros.

Maža pastabėlė dėl diskusijų formos :-) Vaizdinga leksika svarbi, tačiau aš asmeniškai esu linkęs skambių žodžių ir konkrečių dalyvių vardų minėjimo atsisakyti, diskusijose susitelkdamas į konkretų puslapio dalyką ir jį aptardamas bei argumentuodamas. --[[Naudotojas:Redagavimas|Redagavimas]] 07:37, 2009 birželio 18 (UTC)

17:35, 29 birželio 2009 versija

       Šis naudotojas sustabdė savo veiklą Vikimedijos projektuose, nes vykdo neoficialų Vikipedijos vidaus tyrimą.
Jeigu dėl kokių nors priežasčių norite su juo susisiekti, rašykite į elektroninį paštą.
                                                 


Fransas Kafka

Džiaugiuosi, kad įsijungėte į Vikicitatų projektą. Dėl F. Kafkos. Pagal tautybę jis žydas. Savo gimtąja lalba pats laikė vokiečių kalbą. Gimė ir didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Prahoje, kuri (kartu ir visa Čekija) priklausė Austrijos-Vengrijos imperijai. Lietuviškuose šaltiniuose (o ir ne tik) Fransas Kafka dažniausiai laikomas austrų rašytoju. Tiesa, šiuo klausimu yra ir kitokių nuomonių. Sėkmės! --User:Kurmis 19:27, 2008 spalio 4 (UTC)

Ačiū. Tikrai, asmenybių tautybių klausimu nelabai ką galiu tikro pasakyti, tiesiog šiaip, turėjau čia „po ranka“ tokį gan patikimą šaltinį kaip tik, tai galvoju, gal kas suklydo, nurodydamas austro tautybę. Jei reikia, atkeiskite. --Kellogg 21:07, 2008 spalio 4 (EEST)

Veikla Projekte

Sveika(s), atvykęs (-usi) į Vikicitatas Kellogg!

If you do not understand Lithuanian, please refer to this page.

Sveiki, atvykę į Vikicitatas!

Gerai, kad įsijungėte į vikibendruomenę – tikimės, kad aktyviai dalyvausite projekte. Jei tai Jūsų pirmas wiki principais paremtas projektas, paskaitykite pradinę informaciją. Jei esate dalyvavę(s) Vikicitatose (kuria nors užsienio kalba), užsukite į Bendruomenės skyrelį. Čia galima rasti naudingų nuorodų, susitarimų, informacijos apie vikisričių projektus.

Ką reikėtų žinoti:

  • Vikicitatos yra bendruomeninis projektas, todėl jame labai svarbi tarpusavio pagalba ir sutarimas.
  • Vikicitatų kūrimas grindžiamas bendruomeniškumo prinicipais, projekto tobulinimas – citatų sistematizavimu, kompaktišku dėstymu, išsamumu. Iškilus prieštaravimams – daugiašaliais kompromisais. Todėl nereiktų nustebti, jeigu kas nors kritikuotų Jūsų darbą. Dalykiškas pastabas, konstruktyvius pasiūlymus svarbu perskaityti, į juos atsižvelgti.
  • Taip pat nepamirškite pasirašyti po kiekvieno savo įrašo aptarimų puslapiuose (pasirašoma gale prirašant tris ar keturis tildės ženklus (~~~~)
Tokiu būdu galite pasirašyti
  • Jei pastebėjote, kad Jūsų pakeitimai perdaryti iš esmės, neskubėkite jų atstatinėti – parašykite savo argumentus aptarimų puslapyje, informuokite atitinkamą redaktorių.
  • Kurdami naują, redaguodami esamą straipsnį, galite naudoti redagavimo peržiūros funkciją „Rodyti peržiūrą" – taip išvengsite bereikalingų taisymų.
  • Nepamirškite, kad galite susikurti asmeninį naudotojo puslapį. Jame galite laisvai reikšti savo mintis – kurti, rašyti, filosofuoti, kadangi jam netaikomi griežti informacijos atrankos (pvz., kaip yra enciklopedijos atveju) reikalavimai, tačiau ir šiame puslapyje pateikta medžiaga turi būti vienaip ar kitaip susijusi su šiuo projektu.
  • Jei manote, kad kuris nors puslapis yra puikus, atkreipkite aktyvesnių Projekto dalyvių dėmesį – pasiūlykite straipsnį pažymėti vertingu, pavyzdiniu ar pan. Gal jis taps savotišku etalonu kitiems – ypač naujiems – Vikicitatų projekto nariams arba kitaip pasitarnaus, siekiant aukštesnės projekto medžiagos kokybės.
  • Labai prašome Jūsų nedėti į Vikicitatas netinkamos informacijos (pvz., ilgų autorių aprašų, biografijų, straipsnių, literatūros tekstų).
  • Prašome Vikicitatas numeruoti dedant ženklą #, naujas citatas įkelti į reikiamus puslapius ir reikiamus skyrelius (pagal abėcėlę).
  • Jei kyla kokių nors klausimų, nesivaržydami kreipkitės į kitus dalyvius, kurie visada pasirengę Tau padėti.

Sėkmės!
  Bendruomenės atstovas


--Reda/gavimas 08:21, 2008 lapkričio 15 (UTC)

(p.s. ačiū už pagalbą tvarkant Projektą, pažyminti trintinus puslapius...)

Padėka

Nuoširdžiai dėkoju už pasitikėjimą. Manau, kad bendromis pastangomis lietuviškos vikicitatos klestės.--Kurmis 10:30, 2009 kovo 22 (UTC)

Dėl mįslių

Jūsų iniciatyva dėl mįslių tikrai sveikintina. Atliktas darbas būtų tikrai labai vertingas.

Vakar norėjau atsiliepti į Jūsų kvietimą ir bandžiau įkelti keletą mįslių, bet susidūriau su viena problema. Siūlyčiau visas mįsles skyreliuose dėti tik abėcėlės tvarka, nes labai sunku patikrinti, ar mįslė, kurią norima įkelti, nebuvo įkelta anksčiau (išvengsime mįslių pasikartojimo). Gal ir skyrelių reikėtų daugiau. Sėkmės. --Kurmis 13:02, 2009 gegužės 9 (UTC)

Atleiskite, kad ilgai neatsakiau rūpimu klausimu. Dėkui už palaikymą.

Skirstymą pagal abėcėlę ruošiausi atlikti baigdamas įkėlimą, bet jeigu ketinate prisidėti, tą galiu padaryti ir dabar. Iš atskirų periodinių šaltinių surinkęs pavienes mįsles, remdamasis savo nuožiūra jas sudėliojau pagal primityviausias kategorijas, todėl skaidymas į daugiau skyrių, o gal net poskyrių būtinas. Tiesa, tuomet nukentėtų būsima abėcėlinė tvarka, bet dvigubą darbą reikėtų atlikti visais atvejais, taigi maža skirtumo. --Kellogg 09:17, 2009 gegužės 13 (EEST)

Aptarimų puslapis

Prašome neredaguoti, t. y. netrinti aptarimų, šie aptarimai susiję ne tik su jumis bet ir kitais naudotojais. Jūs galite "beveik" kaip norite apipavidalinti ir apsirašyti save tik savo naudotojo psl., o aptarimai, nesvarbu, kad ir yra susiję su jumis, turi būti išsaugomi. --Žiedas 19:12, 2009 gegužės 21 (UTC)

(Informacijos saugojimo VF projektuose principas: žr. aptarimą Vikišaltiniuose.) --Kellogg (pranešimo data nežymėtina)

Tyrimas

Labas. Jei ne paslaptis, kokį ten tyrimą vykdote? :) Hugo.arg 19:25, 2009 gegužės 21 (UTC)

Nėra jokios paslapties, bet nenorėčiau plačiai komentuoti. Šį klausimą iš dalies teko paliesti Vikišaltinių projekte (žr. [1]), kai naudotojas Žiedas man maloniai priminė kelių mėnesių senumo įvykius Vikipedijoje. Ta tema kalbėjau užuolankomis, bet galbūt ką nors suprasite. O kol kas tikrai nėra ko kelti triukšmą – užtenka jau to, kad nė nepradėjus rašyti apibendrinančiosios apžvalgos iš vieno dalyvio sulaukiau „uolaus“ palaikymo rengiant tariamą sąmokslą prieš Vikipedijos administratorius ir biurokratiją (kita vertus, gavau galimybę savo išvadose šiek tiek vietos skirti ir tokiems „įdomiems“ reiškiniams). Tiesiog pasitenkinimo stebint žmonių tarpusavio santykius (ir dargi besiplėtojančius tokiu netradiciniu būdu) dėlei parengsiu pusiau oficialiu tonu parašytą pasakojimą apie Vikipedijos vidaus reikalus nuo jos sukūrimo pradžios iki šiandienos. Daugiausiai vietos skirsiu aptarti „audringui“ 2006–2007 metų laikotarpiui ir, aišku, pastarojo meto įvykiams, taip pat nepaliksiu projekto įvaizdžio formavimo politikos bei galimos VF projektų padėties mokslinės informacijos visuomenės amžiuje. Žodžiu, neaptarinėsiu vien tik bendruomenės narių. Yra daug įdomesnių dalykų už žmogiškus nuklydimus.

Asmeniniams reikalams ateityje pateiksiu „Skype“ kanalo adresą, kur bus galima be pašalinių akių aptarti reikšmingus įvykius (kad kitą kartą net ir surežisuoti jie pavyktų sklandžiai). --Kellogg 20:58, 2009 birželio 6 (EEST)

Keitimų komentarai

Manyčiau, kad įdedant {Pagr} ([2], [3], [4]) būtų prasminga į komentarus įdėti „{Pagr}“. „Smulkūs“ keitimai galėtų būti vos 1 ar kelių raidžių pakeitimas, ne daugiau (žymint S). --Redagavimas 18:59, 2009 birželio 11 (UTC)

Projekto vystymas, plėtra. Diskusijų dalykiškumas

Kviesčiau Jus dalykinėms diskusijoms dėl Projekto taisyklių, naujų puslapių kūrimo. Matau, idėjų turite ir galite konstruktyviai prisidėti prie Vikicitatų plėtros.

Maža pastabėlė dėl diskusijų formos :-) Vaizdinga leksika svarbi, tačiau aš asmeniškai esu linkęs skambių žodžių ir konkrečių dalyvių vardų minėjimo atsisakyti, diskusijose susitelkdamas į konkretų puslapio dalyką ir jį aptardamas bei argumentuodamas. --Redagavimas 07:37, 2009 birželio 18 (UTC)