Naudotojo aptarimas:Kellogg: Skirtumas tarp puslapio versijų

Page contents not supported in other languages.
Iš Wikiquote.
Ištrintas turinys Pridėtas turinys
Redagavimas (aptarimas | indėlis)
{{labas}} (ačiū už pagalbą tvarkant Projektą, pažyminti trintinus puslapius...)
Redagavimas (aptarimas | indėlis)
Veikla Projekte
8 eilutė: 8 eilutė:


::Ir įdomu būtų sužinoti, ar čia skiriasi laiko formatavimas (pas jus nurodyta UTC, tuo tarpu, Vikipedijoje mes žymime EEST (vasaros laikas) arba EET (žiemos laikas)). Dabar, kai, kiek supratau, susidūriau su lietuvių kalbos ekspertu, bus baugoka, jei padarysiu gramatinių klaidų :). Dar kartą dėkoju už pasveikinimą. --[[Naudotojas:Kellogg|Kellogg]] 21:07, 2008 spalio 4 (EEST)
::Ir įdomu būtų sužinoti, ar čia skiriasi laiko formatavimas (pas jus nurodyta UTC, tuo tarpu, Vikipedijoje mes žymime EEST (vasaros laikas) arba EET (žiemos laikas)). Dabar, kai, kiek supratau, susidūriau su lietuvių kalbos ekspertu, bus baugoka, jei padarysiu gramatinių klaidų :). Dar kartą dėkoju už pasveikinimą. --[[Naudotojas:Kellogg|Kellogg]] 21:07, 2008 spalio 4 (EEST)

== Veikla Projekte ==


{{labas}}
{{labas}}

08:22, 15 lapkričio 2008 versija

Džiaugiuosi, kad įsijungėte į Vikicitatų projektą. Dėl F. Kafkos. Pagal tautybę jis žydas. Savo gimtąja lalba pats laikė vokiečių kalbą. Gimė ir didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Prahoje, kuri (kartu ir visa Čekija) priklausė Austrijos-Vengrijos imperijai. Lietuviškuose šaltiniuose (o ir ne tik) Fransas Kafka dažniausiai laikomas austrų rašytoju. Tiesa, šiuo klausimu yra ir kitokių nuomonių. Sėkmės! --User:Kurmis 19:27, 2008 spalio 4 (UTC)

Ačiū. Tikrai, asmenybių tautybių klausimu nelabai ką galiu tikro pasakyti, tiesiog šiaip, turėjau čia „po ranka“ tokį gan patikimą šaltinį kaip tik, tai galvoju, gal kas suklydo, nurodydamas austro tautybę. Jei reikia, atkeiskit.

Aš, beje, iš pagrindinio projekto čia atkeliavau. Kiti Vikimedijos „kūriniai“, o taip pat ir šis (tikiuosi, nesupyksite), lietuvių kalba atrodė taip, palyginus, vargingai, tad pamaniau, jog reikėtų ir jums, Vikicitatoms, kaip nors padėti :). Na, technine prasme, dabar viskas čia atrodo dar prasčiau, negu pasižiūrėjus iš pirmo žvilgsnio, kai užsukdavau anksčiau ;). Norėčiau pasidomėti, kokia čia tvarka, t. y., ar projektas jau turi savo „atributiką“ - bendrąsias taisykles, sutvarkytą kategorizavimo sistemą, galų gale, administratorius, ir kt.

Ir įdomu būtų sužinoti, ar čia skiriasi laiko formatavimas (pas jus nurodyta UTC, tuo tarpu, Vikipedijoje mes žymime EEST (vasaros laikas) arba EET (žiemos laikas)). Dabar, kai, kiek supratau, susidūriau su lietuvių kalbos ekspertu, bus baugoka, jei padarysiu gramatinių klaidų :). Dar kartą dėkoju už pasveikinimą. --Kellogg 21:07, 2008 spalio 4 (EEST)

Veikla Projekte

Sveika(s), atvykęs (-usi) į Vikicitatas Kellogg!

If you do not understand Lithuanian, please refer to this page.

Sveiki, atvykę į Vikicitatas!

Gerai, kad įsijungėte į vikibendruomenę – tikimės, kad aktyviai dalyvausite projekte. Jei tai Jūsų pirmas wiki principais paremtas projektas, paskaitykite pradinę informaciją. Jei esate dalyvavę(s) Vikicitatose (kuria nors užsienio kalba), užsukite į Bendruomenės skyrelį. Čia galima rasti naudingų nuorodų, susitarimų, informacijos apie vikisričių projektus.

Ką reikėtų žinoti:

  • Vikicitatos yra bendruomeninis projektas, todėl jame labai svarbi tarpusavio pagalba ir sutarimas.
  • Vikicitatų kūrimas grindžiamas bendruomeniškumo prinicipais, projekto tobulinimas – citatų sistematizavimu, kompaktišku dėstymu, išsamumu. Iškilus prieštaravimams – daugiašaliais kompromisais. Todėl nereiktų nustebti, jeigu kas nors kritikuotų Jūsų darbą. Dalykiškas pastabas, konstruktyvius pasiūlymus svarbu perskaityti, į juos atsižvelgti.
  • Taip pat nepamirškite pasirašyti po kiekvieno savo įrašo aptarimų puslapiuose (pasirašoma gale prirašant tris ar keturis tildės ženklus (~~~~)
Tokiu būdu galite pasirašyti
  • Jei pastebėjote, kad Jūsų pakeitimai perdaryti iš esmės, neskubėkite jų atstatinėti – parašykite savo argumentus aptarimų puslapyje, informuokite atitinkamą redaktorių.
  • Kurdami naują, redaguodami esamą straipsnį, galite naudoti redagavimo peržiūros funkciją „Rodyti peržiūrą" – taip išvengsite bereikalingų taisymų.
  • Nepamirškite, kad galite susikurti asmeninį naudotojo puslapį. Jame galite laisvai reikšti savo mintis – kurti, rašyti, filosofuoti, kadangi jam netaikomi griežti informacijos atrankos (pvz., kaip yra enciklopedijos atveju) reikalavimai, tačiau ir šiame puslapyje pateikta medžiaga turi būti vienaip ar kitaip susijusi su šiuo projektu.
  • Jei manote, kad kuris nors puslapis yra puikus, atkreipkite aktyvesnių Projekto dalyvių dėmesį – pasiūlykite straipsnį pažymėti vertingu, pavyzdiniu ar pan. Gal jis taps savotišku etalonu kitiems – ypač naujiems – Vikicitatų projekto nariams arba kitaip pasitarnaus, siekiant aukštesnės projekto medžiagos kokybės.
  • Labai prašome Jūsų nedėti į Vikicitatas netinkamos informacijos (pvz., ilgų autorių aprašų, biografijų, straipsnių, literatūros tekstų).
  • Prašome Vikicitatas numeruoti dedant ženklą #, naujas citatas įkelti į reikiamus puslapius ir reikiamus skyrelius (pagal abėcėlę).
  • Jei kyla kokių nors klausimų, nesivaržydami kreipkitės į kitus dalyvius, kurie visada pasirengę Tau padėti.

Sėkmės!
  Bendruomenės atstovas


--Reda/gavimas 08:21, 2008 lapkričio 15 (UTC)

(p.s. ačiū už pagalbą tvarkant Projektą, pažyminti trintinus puslapius...)