Naudotojo aptarimas:Kellogg: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
1 230 pridėta baitų ,  prieš 13 metų
nėra keitimo aprašymo
Dėl F. Kafkos. Pagal tautybę jis žydas. Savo gimtąja lalba pats laikė vokiečių kalbą. Gimė ir didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Prahoje, kuri (kartu ir visa Čekija) priklausė Austrijos-Vengrijos imperijai. Lietuviškuose šaltiniuose (o ir ne tik) Fransas Kafka dažniausiai laikomas austrų rašytoju. Tiesa, šiuo klausimu yra ir kitokių nuomonių.
Sėkmės! --[[User:Kurmis]] 19:27, 2008 spalio 4 (UTC)
 
:Ačiū. Tikrai, asmenybių tautybių klausimu nelabai ką galiu tikro pasakyti, tiesiog šiaip, turėjau čia „po ranka“ tokį gan patikimą šaltinį kaip tik, tai galvoju, gal kas suklydo, nurodydamas austro tautybę. Jei reikia, atkeiskit.
 
Aš, beje, iš pagrindinio projekto čia atkeliavau. Kiti Vikimedijos „kūriniai“, o taip pat ir šis (tikiuosi, nesupyksite), lietuvių kalba atrodė taip, palyginus, vargingai, tad pamaniau, jog reikėtų ir jums, Vikicitatoms, kaip nors padėti :). Na, technine prasme, dabar viskas čia atrodo dar prasčiau, negu pasižiūrėjus iš pirmo žvilgsnio, kai užsukdavau anksčiau ;). Norėčiau pasidomėti, kokia čia tvarka, t. y., ar projektas jau turi savo „atributiką“ - bendrąsias taisykles, sutvarkytą kategorizavimo sistemą, galų gale, administratorius, ir kt.
 
::Ir įdomu būtų sužinoti, ar čia skiriasi laiko formatavimas (pas jus nurodyta UTC, tuo tarpu, Vikipedijoje mes žymime EEST (vasaros laikas) arba EET (žiemos laikas)). Dabar, kai, kiek supratau, susidūriau su lietuvių kalbos ekspertu, bus baugoka, jei padarysiu gramatinių klaidų :). Dar kartą dėkoju už pasveikinimą. --[[Naudotojas:Kellogg|Kellogg]] 21:07, 2008 spalio 4 (EEST)
1 799

pakeitimai

Naršymo meniu